Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pisiltél már be direkt másvala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisiltél már be direkt másvalaki szeme láttára?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?

2023. jún. 19. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 évesen anyukám előtt
2023. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vízparton este barátnőmmel, pisilnem kellett de nem volt kedvem elmenni a wc-ig. Barátnőm viccből megjegyezte hogy pisiljek be (bikiniben voltunk), én meg bepisiltem ha már ő javasolta.
2023. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez olyan téma, amit privátban fejtenék, ha rám írsz.
2023. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, meg szabad kérdezni, lány vagy fiú vagy?
2023. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
először LEÍROD KEDVES KÉRDEZŐ, A nemedet!!!
2023. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen óvodàs koromban nem értem el a wc-ig. Mentségemre legyen hogy tél volt és rajtam volt az overàl, a bakancs, a harisnya stb
2023. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik az volt, amikor a legjobb barátnőmmel Balatonon voltunk, és mondta, hogy neki nincs kedve elmenni wc-re, de pisilnie kell. Nekem is kellett. Úgy voltunk vele, hogy a bikinin nem látszik, ígyhát mindketten bepisiltünk.


A másik pedig a volt barátommal volt, az volt a vágya, hogy farmerben pisiljek be. Megtettem, mert miért ne.

2023. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
A bnőm kezébe igen, mert benyúlt a nadrágomba :-). Majd leguggolt, elővette és kért még belőle :-) a pólójára a melleire, de aztán csak bekapta :-)
2023. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm pisilt be a kérésemre a fürdőruhájában Horvátországban Rab szigeten. Az izgi az volt, hogy voltak ott strandolók nem messze mellettünk mászkáltak is páran , tőlünk nem messze. Beleült az ölembe és elengedte a pisit. Isteni volt! ha belegondolok is begerjedek!


F37

2023. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez a beleül az ölembe szituban nekem is volt részem. Őrült joooo érzés, igen.

Én mondjuk ugyanebbe a pózba élvezném a kakilását is, ha háttal ülne az ölembe.

2023. jún. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!