Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet a barátnőm terhes ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a barátnőm terhes ha csak kívülről értem hozzá a vaginájához?

Figyelt kérdés
Sziasztok vasárnap történt ez hogy a barátnőm először engem elégített ki orálisan de utána elmentem pisilni es meg is töröltem alaposan majd ezután egy órával körülbelül csináltunk azt hogy ruhán keresztül hozzadörgöltem a peniszem a nemiszervéhez mert ez mindkettőnknek jó szokott lenni de utána felmerült az hogy csináljuk ruha nelkul de úgy hogy nem teszem be és csináltuk is kicsit benedvesitettuk nyállal és körülbelül 15 masopdercig dörzsöltem hozza körülbelül a kozepehez nemiszervének de a lyuk közelébe nem is mentem es nem js tettem be egy masopdercre sem es ezután a 15 masopderc után jutott eszembe hogy lehet e ettől terhes. Aztán megijedtünk mindketten és abba is hagytam mert meg nagykn fiatalok vagyunk es nem is akarunk gyereket es mindketten szuzek vagyunk meg es nem meg nem is akarunk rendes aktust csak igy akartuk izgatni a másikat ami egy felelőtlen döntés volt és ezutan egy órával körülbelül en ujjal és orálisan elégítettem ki őt. Én nem mentem el rá es mint mondtam a lyuk kozelebe se mentem de olvastam azt hogy elovaladektol is lehet terhes de nekem nem tűnt fel hogy lett volna nálam olyan és most mindketten megvagyunk ilyedve hogy milesz ha terhes lesz. A barátnőmnek utoljára 29. kezdotott a mensije es csak 11-ere esedékes a következő valaminz a termények napjai között sem volt a vasárnap hanem azelőtt egy pár nappal. Kérlek hogy valaki nyugtasson meg hogy ettől nem lesz terhes. Nehezen is tudjuk megallapitani mert rendszeresen késik neki a mensije még es félünk hogy későn fogjuk megtudni ha az.És ha lehet légyszi mellőzzük azokat a kommenteket higy mennyiee felelőtlenek voltunk tudjuk hogy hiba volt és többet nem csináljuk viszont most kétségbe vagyunk esve. Bocsi hogy ilyen hosszú lett azt akartam hogy mindent ertsetek hogy a legjobban tudjatok segiteni.

#előváladék #Grinding #Hozzadörzsölés #Terhesség behatolás nélkül
2023. jún. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor se lenne az ha egy vödörrel ráöntenének kívülről. A spermiumsejt nem alattomos hosszútávkúszó, közvetlenül a méhszájra kellene kerülnie.
2023. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtatott köszönöm
2023. jún. 19. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől 100% hogy nem lesz terhes.
2023. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Biztos hogy nem terhes! De.. hagy kérdezzem már még hány évesek vagytok? Nem rosszból kérdezem és nem akarlak titeket kioktatni de mielőtt bármi ilyet csinálnátok legkozelebb megint,javasolnek egy normális felvilágosítást!
2023. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 es 16
2023. jún. 19. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem könnyű teherbe esni de legközelebb húzz gumit és úgy akkor sincs baj ha elkap a hév és bedugod neki.
2023. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!