Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan dolog, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan dolog, amit laza kapcsolatban csinálnátok a szexben, de komoly kapcsolatban nem, illetve fordítva?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát popsiba csak lazában. Mert rendszeresben sok lenne.
2023. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
#1 Ilyenkor nem érzed azt hogy igazságtalan vagy a pároddal, mert egy random alkalminak hagyod, de neki, a szerelmednek meg nem?
2023. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Néző előtt szexelni, majd a nézővel is szexelni (nem egyszerre, hanem egymás után), ez izgatná a fantáziámat, de komoly kapcsolatban nem tudom elképzelni.
2023. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Bármilyen 3-as felállás (NNF vagy FFN) nekem nem férne bele komoly kapcsolatba, lazában igen.
2023. jún. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Ezek után a válaszok után egyértelmű, hogy soha nem értem meg a nőket.
2023. jún. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ên inkább komoly kapcsolatban mennék bele olyanná, ami eddig nem volt megszokott. Abban van bizalom. Egy alkalmi kapcsolatban annyira nem újítgatnék.
2023. jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Random pasiknak nem nyalnám a fenekét, meg nem engedném, hogy lepisiljen, és nem dugnék vele gumi nélkül.
2023. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Régen én is úgy gondoltam, hogy alkalmiban kell újítgatni, de aztán lett olyan kapcsolatom, ami elég stabil és őszinte ahhoz, hogy ott is meg tudjak élni mindent, amit szeretnék. Egyvalamit nem csinálnék a párommal, nem aláznám meg semmilyen módon, de ha pl. bevennénk valakit harmadiknak, akkor a beszállóval ezt szívesen megélném, ha neki van ilyen igénye.
2023. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!