Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelek férfiakkal, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelek férfiakkal, mert folyton szakítanak velem, minden héten járok többször is szórakozni így heti két három pasival szexelek vagy egyszerre többel. Sok irigy prűd nő megszól, nem tudom mire fel, utálom a fajtáját. Miért ilyen savanyodottak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 09:39
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
92%
Lujzi/Laci, menjél le inkàbb a jàtszira a kamuzàs helyett.
2023. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Szóval a saját fajtádat utálod?
2023. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért kell lenézni? Azért mert nekik kapcsolatuk van nem lesznek jobbak! Leakadnak egy férfinál, kirakják a facebookra, azt kell bámulni milyen tökéletesek. Én jobbnak tartom magam tőlük, mert okosabb is vagyok, még szexibb is. Próbálkoztam kapcsolatokkal de szakítanak, nem bírják a tempóm és irigyek is az inteligenciámra. Nem vetem meg magamtól a férfiakat. Ekkora gond ez? Tegnap egy gazdag pasival szexeltem, Bentley hátsó ülésén, azért nincs mindenkinek ilyen kocsija, nem akart megcsókolni, azzal izgatott. Análisan megdu.ott és aztán benyomta a számba. Utána meztelenül kidobott az autójából, a ruháim utánam dobta. És még így is jól értem magam, hiszen nem mindenki mondhatja el hogy milyen menő kocsiba szexelt. Szerintem még keresni fog ez a férfi mert az unalmas felesége csak otthon melegedik, semmire nem jó. Én jó nő vagyok, engem akarnak a férfiak. Miért fáj ez a feleségeknek?? Irigyek.
2023. jún. 24. 09:50
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy se nő, se intelligens. Ennyire unalmas a nyári szünet? Valami kreatívabb történetet is kitalálhattál volna!
2023. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Troll:D ha nem, az szomorú, de ribik nélkül nincsenek normális lányok, szóval kell a jing és a jang. Szóval jóvan ezígy.

Egyébként legyél leszbi

2023. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Az intelligencia eléggé kibukott az biztos.
2023. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Neked agyadra ment a meleg
2023. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy jönnek a hárpia nők. Nem kell idejönni. Férfiakra vagyok kíváncsi.
2023. jún. 24. 10:05
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Én irigyellek téged! Szerintem neked a legjobb!

F

2023. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond nincs azzal, ha sok férfival szexelsz! Viszont most láthatnánk a puncidat?
2023. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!