Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen férfi az, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki nem igényli magát az aktust?

Figyelt kérdés

Egy 30-as hím nemű ember, kizárólag orális szexre hajlandó a barátnőjével. Másfél éve vannak együtt, az első fél évben normálisan működött köztük minden. A lány is 30 éves, és mind a kettőjüknek több kapcsolata is volt már.

A "hímnemű lény", napi szinten többször is maszturbál.

Állítása szerint nem meleg és még nem is vonzzák a férfiak.

Mégis valami nagyon nagy baj lehet vele.

A női mell látványa sem érdekli, nemhogy annak érintése. Partnerét olyan szinten porig alázza, hogy szó szerint képes órákon át szopatni magát, de ö semmit sem csinál a lánynak. Most jön a slusszpoén, maga az aktus sosem jön létre. Hazudik, hogy 3-4 óra szopás után, majd lesz "rendes szex is", de behatolás soha nincs. Amit még kiírnék, hogy kizárólag annyi időt tölt a lánnyal, míg leszopatja magát.

Valami oltári nagy gyökér, egy faszatlan senki, de a barátnőm fülig szerelmes belé.

Rosszul vagyok amikor meséli, nemhogy mindezt átélni. Ti mit gondoltok?



2023. jún. 26. 01:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa egy nőstény állatok vagytok ti ott ketten.
2023. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a stílus ahogy írtad nekem eleg brutál de az lényegtelen. Ha a lányt ez zavarja beszélje meg vele, én randiztam olyan sráccal akit a behatolás egyáltalán nem izgatott, nem akarta, és mivel ez nekem nem volt jó nem is lett folytatás. Mindenki a saját életéért felelős, ha a lány szerelmes belé akkor valami van ami miatt vele akar lenni, lehet ő sem igényli a behatolást van ilyen, sőt van olyan lány aki kifejezetten szeret orálisszexet adni pl.
2023. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Ennél már csak az lenne rosszabb ha még análozni is akarna a pasi, ez egy szexuális rémálom!
2023. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Megérdemli a nő,buta mint a bogarak,sok boldogságot kívánok neki🤣
2023. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez a nő nem is érdemel mást.
2023. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
A szavazáson én is ledöbbentem, mivel semmi értelme a kiírt szavazásnak
2023. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

#16

Azért annyira ne döbbenj le, a kérdező csak egy férfi gyűlölő lurvnya 😂

2023. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A lánynak igenis fontos lenne a normális szeretkezés behatolással, és beszélt is a fiúval erröl, de sajnos a lány valóban "hibbant", mert minden kívánságát teljesíti. Amúgy a fiú csak alázza folyamat, mert megmondta neki, szopsz vagy szopatlak, mert profibban csinálod, mint egy kúrv@. Na, de egy ekkora tahó gátlástalan embert....

Én sajnálom, hogy a lány mindig ugrik amikor a fiú fütyül. Aztán napokig maga alatt van. Mivel a lánynak a cégbeni tulajdoni társa 50-50%-ban, nehéz lesz kilépnie innen.

2023. jún. 26. 09:50
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

3 órán keresztül hogy bírják? Az még oké, hogy a pasi nem élvez el, de csaj?

A szavazásnak semmi értelme.

2023. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus azért nem hagynám ki.
2023. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!