Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy apakomple...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy apakomplexusom van? Mivel már kavartam tőlem idősebb fiúkkal, 1-2 évvel voltak idősebbek, viszont már 30éves férfival is volt dolgom, és hát nem tudom, ez apakomplexusnak számít? Vagy nem?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"Mivel már kavartam tőlem idősebb fiúkkal, 1-2 évvel voltak idősebbek"


Ne haragudj, de ez nevetséges. Egyáltalán nem jelentős különbség. Sőt. A fiúk később érnek, mint a lányok, ezért a 3-5 év különbség ideális.

30 évessel? Attól függ, hány éves vagy.

S hogy apakomplexus-e, vagy ideális kapcsolat, az attól függ, mennyire vagy kész, érett nő.

2023. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Lol. Nem attól, függ hogy milyen korúakkal kavarsz, hanem az, hogy apát kersel e bennük vagy párt. Persze közrejátszik a kor, mert az idősebbek gondoskodóbbak, figyelmesebbek, de ez nem minden. és dugja mindenki a száját a seggébe, aki olyanoat pofázik,hogy aki öregekkel kúr, az apakomlexusos
2023. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem is vagyok benne biztos, hogy ez egy kortárs tudományos kifejezés-e. Freud elég sok mindent állított, amit már nem fogad el általános érvényűként a pszichológia.
2023. jún. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért azt is elárulhatnád, hogy te mennyi idős vagy?!
2023. jún. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég gyenge vagy ezen a téren, vagy inkább röhejes.
2023. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg még azok is fiúk, akik nálad idősebbek, addig eleve nem tudom mire gondolsz... Alapvetően mem így működik az apakomplexus.
2023. júl. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Irj nekem 40/F
2023. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Írj 43/F
2023. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!