Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nő vagy egy férfi életében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő vagy egy férfi életében lehet olyan területe a szexuálisnak (vagy perverzióknak), amit biztosan soha nem tenne meg élőben, de így fantázia, vagy beszélgetés, esetleg önkielégítés szintjén tökre felizgatja?

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek a leki oka....

- Trauma.....

- Előző életből hozott emlék....

- Vakami más......


2023. jún. 30. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiság, de valamiért mégsem valósítaná meg
2023. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van, s nem többnyire nem trauma, "sem előző életből hozott emlék" (kicsit ezoterikus irány lenne már) az oka, se nem a horoszkópja 😂

Sokkal földhözragadtabbak az okok: az un. elvárt viselkedési normák. Van akinek fontosabb a saját vágyainál, életénél hogy ezeknek akarjon görcsösen megfelelni. A másik gyakori ok, hogy nincs rá lehetősége (mert pl. többesre vágyik, de a párja meg nem lenne benne).

2023. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én esetemben van. Az oka, hogy tudom az életben közel sem olyan lenne, mint a fantáziámban.
2023. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl izgat az a fantázia, hogy taknyosra dugjam egy nő száját élvezésig, de élőben tuti nem akarom megtenni, nem vinne rá az az egyébként jó lelkem.
2023. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabor49 ***** válasza:
persze sok ilyen van 49/f
2023. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!