Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az a nő akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a nő akinek szexi munkája van (értem például a sztriptíz táncos, rúd táncos, has táncos, olyan munka ahova magassarkú kell, ruha modell, meztelen modell stb. és így tovább) az akivel együtt él férfivel, annak is teljesíteni fogja?

Figyelt kérdés

Vagy az a férfi extra élményt kap (itt nem / vagy nem csak a szex-re gondoltam)? Amit, más nem lát. Hajlandó egy kicsit szajhásan viselkedni annak a személynek, személyre szólóan (értem itt egymás egyenlőségét és méltóságát abszolút tisztelettben tartva).


Egy kicsit elismerem hosszú let, de igyekeztem részletesen és minden esetlegesen homályos gondolatomat pontosan körül írni, hogy pontosan mit értek alatta.


2023. júl. 7. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Valszeg épp ellenkezőleg. A munkában teljesítenie kell, de a saját párjának már nem lesz kedve.
2023. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A párom táncos, rúdtáncos. Semmi extra. Ez csak munka mint bármi más. Otthon ő is ugyanolyan mint bármelyik nő.
2023. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha abból indulok ki, hogy az emberek általában szívesen részesítik a párjukat, családjukat annak a gyümölcsében, amiben jók (beleértve a foglalkozásukat is), akkor valószínűleg igen.
2023. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt gimis tanárnőm elég komolyan hastáncolt mellette. Sokkal bohémebb felfogású volt vagy hogyismondjam, mint az átlag többi nő. Sok helyre utazott, világotlátott, és ez látszott a hozzáállásán meg a kommunikációján, és persze beszélt vagy 2-3 nyelvet perfektül. Szerintem simán túlteljesíthette az ágyban az átlag nőket.
2023. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még ami eszembe jutott: volt munkahelyemen az egyik nő rúdtáncolt, rajta viszont inkább visszafogottságot lehetett érezni, már-már karótnyeltséget.
2023. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen HA... a párja nem egy sz.jhának tekinti, hanem szereti és a tenyerén hordozza. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy gyere baby adjál nekem minden nap sztriptízt.
2023. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. aug. 3. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:

"Igen HA... a párja nem egy sz.jhának tekinti, hanem szereti és a tenyerén hordozza. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy gyere baby adjál nekem minden nap sztriptízt."

És téged nem idegesítene az érzés, hogy másoknak minden nap ad sztriptízt, neked meg nem? (pedig ők még csak a tenyerükön sem hordozzák)

2023. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!