Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Holnap lesz az a bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az a bizonyos első alkalom.Eléggé rá stresszeltem.Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Másfél hónapja elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, már taliztunk többször és csókolóztunk is.Holnap jön hozzám bemutatom a családomnak és nálam is alszik.Ebből adódóan felmerül nyilván az első szeretkezés esélye is.Korábban még sosem volt barátnőm, ezért nagyon stresszelek.Azt sem tudom, hogy ha már ott tartunk, hogy fekszünk egymás mellett az ágyon, hogy mit mondjak vagy hogyan kezdjek neki?!Félek attól, hogy mivel ahogy már említettem ez lesz az első szexuális együttlétem úgy el fogok menni két perc alatt, mint Amerikai pitébe a Jimbo.És az nagyon kellemetlen lesz, mivel tudom, hogy neki volt már barátja, akivel több mint egy évig együtt volt gyanítom, hogy ez idő alatt többször is szexeltek.Tanácsokat szeretnék kérni.Nem akarok sem felsülni sem elsülni rögtön ):D.Hogyan kezdjem el egyáltalán, vagy majd a szituáció adja magát?
2023. júl. 7. 18:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Na gyerekek meg volt ez is.Fhuu eskü azóta remeg kezem lábam.Szerencsére mindig is jól tudtam időzíteni ez most is így volt.Először csak összebújtunk, megnéztünk egy romantikus filmet(soha nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok nézni), simogattuk egymást, smároltunk aztán egyszer csak megtörtént, de minden olyan gyorsan és könnyedén ment, mintha nem is most csináltuk volna először.Az időt nyilván nem néztem közbe, mert élvezni szerettem volna a szexet, de nagyjából 13-15 percig bírtam elsőre.Pihiztünk egyet és hát megint megtörtént, ekkor már valamivel tovább bírtam.Láthatóan tetszett neki és nekem is.Holnap én megyek át hozzá pamacsolni.
2023. júl. 9. 22:19
 22/22 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy Pistike
2023. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!