Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen néger puncit nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen néger puncit nyalni?

Figyelt kérdés
Hetero férfiak és leszbikus illetve biszexuális hölgyek is leírhatják a maguk tapasztalatait.

2023. júl. 8. 16:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt három cigány/félcigány barátnőm. Mindegyiknek középfokú végzettsége volt, az egyik főiskolára is járt. Mind a hárman nagyon szerettek szexelni és orálozni is. Semmi különbséget nem éreztem a fehér nőkkel összehasonlítva. Persze egyik családjával sem akartam közelebbi ismeretséget szerezni.
2023. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem ugyan abba a rasszba tartozol, akkor valszeg büdösnek fogod érezni.


Sajnos ez vele jár. Tudom, mert a munkahelyem multi-kulti

2023. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont mindegyik "rassz" (de hülyeség ez, hisz még az afrikaiak is a Homo sapiens sapiens faj része) között vannak büdösek és nembüdösek. Kizárt, hogy a fehérek közt ne lenne egyforma arányban büdös punci, mint a feketéknél.
2023. júl. 14. 10:50
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan ez teljes hulyeseg, mert egy deka valamire valo tanulmany nincs errol.


Az egyeni kis mintas tapasztalat nem er semmit, nem tudomanyos.

En voltam az aki leirta, hogy voltam mar roma novel. A volt baratnom illata is remek volt es o volt a mindenem, mai napig legjobb baratok vagyunk.


De a roma csaj akivel alkalmi kapcsolatban voltam, neki borzalmasan jo illata volt parfum stb nelkul. Olelesnel stb annyira kellemes alap illata volt, hogy tobbszor meg kellett jegyeznem.

2023. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár tudományos jellegű kutatást olvastam már erről a témáról. Egyrészt nem mindenkinek ugyanolyan a szaga, kromoszomálisan vannak kódolva olyan tulajdonságok, amik módosítják a szagod. Ezeket találtam könyvjelzőzve hirtelen:

[link]

[link]

[link]


Etnikai különbségekről:

[link]

Ezt most találtam, de nincs fent legláisan a teljes tanulmány, és nem is olvastam:

[link]


Elméletileg a feketék bőre sem ugyanolyan (pórusok stb.), de hatalmas a genetikai változatosság a feketék között, és a tanulmányok zöme csak az afro-amerikaiakkal szokott foglalkozni, ami kicsit sem fedi le az összes afrikai etnikumot.


Én is találkoztam már szagos feketével, de én is viszonylag büdös vagyok magyarként.

2023. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Pretorius25 ***** válasza:
13-asra: A Homo sapiens sapiens faj. A rassz az a fajon belül van. Tehát egy fajon belül több rassz van. Europid, Negrid, Mongolid stb stb...
2023. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Uraim! P.ináról van szó, nem tanulmányokról. Tud valaki egy jó csoki puncit? Én szívesen kinyalnám.
2023. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!