Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, az jó pont nálatok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az jó pont nálatok, ha a férfi az ismerkedés során a melletek és feneketek helyett a szájüregetekről kér képet, vagy élőben legelőször arra kíváncsi?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb.
2023. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet még fokozni😄
2023. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Most ez az új divat kamukérdés? A szájüreg? Savanyú lábszag már nem menő?
2023. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Én régen a sajtos krokodilos chipsben azt szerettem hogy lábszaga van 😂 talán az még nem annyira kamu 😂

U. I. : nem nyalogatnék lábujjat

2023. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Nekem a grilles volt a kedvencem belőle, de talán már nincs is olyan. :/ Látod kérdező? Megvan a megoldás! Csempéssz kamerát a nők kajájába, aztán nézegetheted a szájüregüket, ha annyira ez a legnagyobb vágyad...
2023. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Ez pedig egy létező fétis.. egyszer randiztam egy lánnyal aki mesélte, hogy arra izgult a volt barátja, hogy hány falatból tudja megenni a sajtburgert. (Mármint a lány) 😑


(Ott is az volt a lényeg, hogy milyen nagyot tud harapni vagy mekkorára tudja nyitni a száját.)

2023. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. A savanyu lábszagos szájüreg az igazi manapság. Maradi vagy?:-)
2023. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy ilyen kérés után azonnal megszakadna az ismerkedés.
2023. júl. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!