Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgat ha bepisilhetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat ha bepisilhetek a nadrágomba, ez normális? 23/F

Figyelt kérdés
Főleg ha olyan helyen csinálhatom, ahol esetleg megláthatnak. Volt már olyan hogy vonaton pisiltem be úgy hogy velem szemben ültek. Szívesen beszélgetnek mélyebben valakivel erről a témáról, vagy ha van valami platform erre, akkor kérlek küldjetek el :)

2023. júl. 9. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nincs ezzel semmi gond, nem ártasz másnak vele, meg legalább magadnak is tudsz így élvezetet okozni én imádom a pisit és a bepisilést is szóval full meg tudom érteni😇

19F

2023. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

#1, :DDDDDDDDDD

Ezen ku*va jót röhögtem!:D

2023. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavar ha téged ez izgat, csináld nyugodtan ahol nem zavarsz vele másokat. Biztos megvan a feelingje ennek is.


De vonaton rohadt gáz ilyet művelni, ahova utána más fog leülni a pisidbe. Megbüntetnélek, és kifizettetném veled nemcsak az ülés, hanem a komplett kocsi takarítását!

2023. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Beteg vagy fiam! Menj pszihiáterhez!
2023. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Engem is izgat és még nagyon sok embert.

Szívesen beszélgetek róla, ha nem zavar hogy fiú vagyok én is.

2023. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet egyszer-kétszer. Nem vonaton. Ott a többi utas szerint tényleg nem kellene.
2023. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Sz@rjátok is össze magatokat. Jó meleg lesz.
2023. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Pls vonaton ne.Így is sok a csöves. Én max csaj szájába engedném a folyékony aranyam.
2023. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabor49 ***** válasza:
77%
szex közbe jo de pl vonaton stb gáz
2023. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen normális ! Kisbaba, esetleg kisgyerek korban. De most, ép ésszel, hogy kérdezhetsz ilyet? Ha magadhoz hasonló emberekkel szeretnél megismerkedni, elérted a célod, hiszen sokan írtak neked egyetérzően. Én azt vallom, hogy MINDENT PERVI LEHET, ha azt nem mások előtt, nyílvánosan teszed,azokkal akik ezt élvezik.
2023. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!