Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan rejthetném el a vibráto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rejthetném el a vibrátoraimat és a dobozaikat? Valami jó tipp?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen komoly, elég szorult helyzet.

Fiatal felnőttként a szüleimmel élek, akikkel… teljesen más nézeteket vallunk a szexualitás terén.

Nincs senkim, szűz vagyok még, és az egyedüllétből fakadó irigykedésen és szorongáson rengeteget segített, hogy beszereztem néhány játékszert.

Eddig 3 db van, de attól tartok, lesz még pár. 😅


A legnagyobb nehézséget az okozza, hogy a szüleim a mai napig bejárkálnak a szobámba, amikor nem vagyok otthon, a szekrényemben kutatnak. Szóval, amióta megvannak, félve hagyom el a szobámat, mert ha lebuknék, olyan vérengzést kapnék, mint még soha. 😰

Buktam már le gyerekként anyám előtt 10 évesen, és ennek emléke még mindig mélyen él bennem.


A kis csiklóizgatókat egy nagy méretű tolltartóban tárolom, a harmadikat pedig egy olyan táskámban, amit még nem használtam utcára. Nem biztos, hogy ez a leghigiénikusabb hely, + csak egy cipzár választja el őket attól, hogy lebukjak.

Erősen gondolkozom, hogy veszek egy zárható széfet, viszont ezeknek sok fém részlete van. Ha túlmelegedne nyáron, nem tenne jót a játékoknak és egyben tűzveszélyes. Tekintve, hogy padlásszobám van.

A másik, hogy nem tudom, mit csináljak a dobozaikkal. Nem lenne szívem kidobni őket, mert… annyira jól néznek ki.

Szívem szerint egy nagy, zárható doboz lenne a jó megoldás, amiben minden szépen elfér, akár 10 új is, de azt azonnal kiszúrnák, bárhova kerülne.



2023. júl. 9. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Számzáras bőrönd..
2023. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha van számítógéped, akkor a gépházba rejtsd be, feltéve ha beférnek. Én ott rejtettem el pár játékot :)
2023. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Na és ha lebuksz? Teljesen normális, én általában még az ágyon is hagyom őket néha.
2023. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Én folyton elolhagyom őket
2023. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha kihúzod a fiókot jó eséllyel van mögötte annyi hely, hogy elférjen. Oda senki nem fog benézni. Tini koromban én is oda rejtettem a vibrátort a szüleim elől. N
2023. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a ruhásszekrénybe tettem a jó nagy téli pulcsik közé. Észrevehetetlen.
2023. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rejtett cipzáros macik is. Vagy a téli kabátod zsebei, számzáras bőrönd is jó ötlet.
2023. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szekrény legmélyére, és pakolj rá sok dolgot, meg elé is, hogy lehetetlen legyen könnyen elérni.
2023. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Éna könyvespolcon tartom az egyik sor könyv mögött
2023. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg kellene beszelned a szuleiddel, hogy ne jarkaljanak be a szobadba. felnott vagy, adjanak egy kis privat teret
2023. júl. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!