Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy ha hetero pasiként kíváncsi vagyok arra, hogy milyen lenne egy másik, átlagnál nagyobb méretű srácot szájjal kielégíteni? F/32

Figyelt kérdés
Még sráccal sosem volt tapasztalatom szexuális téren és kíváncsi vagyok, hogy milyen lenne a szàmban érezni, végén lenyelni, hogy milyen lehet az egésznek az íze, az illata oràlis közben.

2023. júl. 10. 11:10
1 2
 1/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ez azt jelenti, hogy nem vagy hetero.
2023. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem, mekkora méretre gondolsz?
2023. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: Méretileg legalább 18/5-re gondoltam
2023. júl. 10. 11:17
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nincs, hogy "kíváncsi heteró". Mikor értitek már meg, hogy ez egy oximoron. Aki pasi létére pasikra "kíváncsi", az definíció szerint NEM heteró. Csak olyan bi van, aki nem tudja elfogadni a tényt, hogy ő nem heteró. Na viszont EZ már gáz.
2023. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Ne foglalkozz senkivel. Amit meg szeretnél élni, azt éld meg, próbáld ki.

Hogy milyen kategóriába tesz más, milyen bélyeget akar rád sütni, az ne érdekeljen.

Csak Te számítol és a vágyaid. Tehát nem gáz!

2023. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

A sok látens meleg "kíváncsi" meg hogy lepontozta a 4-es választ. :D

Olyan jellemző :D

2023. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Megsértődtél?
2023. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem gáz, hogy szeretnéd megtapasztalni, hogy mit érez a lány szopás közben. Milyen az amikor bekapja, keményedik, dolgozik rajta, lüktet, elmegy. Milyen érzés, amikor egy méretes fasz kikölti a száját, netán a torkán is lenyomják. Lehet, ha saját magad megtapasztalod, hölgypartnereddel is másképp látod majd az orált, és jobb lesz mindkettőtöknek.
2023. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8: Igen erre gondoltam, hogy tudnàm, hogy a lányok mit élnek át pontosan, lehet segítene ebben is
2023. júl. 10. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Én eddig csak olyan szempontból voltam érintett, hogy a péniszt szolgáltattam hasonlóan kíváncsi srácoknak a kísérletezéshez. :D


Igen, ez szokott lenni az egyik motiváció, amit a 8-as válaszoló ír, azaz megismerni azt, hogy az ellenkező nem képviselői mit érezhetnek szex vagy szopás közben.


A másik, ettől független érv főleg kis pénisszel rendelkező srácok esetén szokott jelentkezni. Ők egyszerűen csak arra kíváncsiak, milyen érzés lehet egy rendes, nagy méretű farok. Ők nem is akarnak általában többet, csak azt akarják kipróbálni, milyen kézbe venni, hogyan kell verni, mennyivel másképp kell fogni, mint ahogy a sajátjukat szokták. De előfordult már itt is, hogy az illető nem állt meg a kézzel verésnél, és végül be is kapta rendesen. :)

2023. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!