Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétises férfiak szakítanáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak szakítanátok a barátnőtökkel ha nem szeretné?

Figyelt kérdés
Szóval szakítanátok a barátnőtökkel ha nem szereti hogy a lábát nyalogatjátok, vagy lábbal verni. Abban az esetben ha mindent amit szerettek szex során orál, különböző pózok jó vele. Csak a komolyabb lábfétist nem szereti. De masszírozni hagyja, meg simogatni.
2023. júl. 10. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
igen, miaz hogy nem hagyja? bezzeg ha en nem szeretnek nyalni, ugy dobna, hogy a labam nem erne a foldet
2023. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez fontosabb nektek mint a szex? A nyalás példa hülyeség mert s.opni szokott.
2023. júl. 10. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Én teljesen fordítva látom a helyzetet, mert a nő választ több esetben, és nagyon-nagyon ritka az olyan nő, aki eleve alapból elfogadja, hogyha valaki lábfétises.

A verzió: ha a pasi ezzel kezdi, akkor többnyire a nő dobja, ha meg nem, azaz elfogadó, akkor szerencséje van;

B, verzió: már megismerték egymást a felek, és akkor derül ki, akkor talán szerencséje van a pasinak, mert addigra bebizonyította, hogy tetszik-jó a nőnek is a pasi személyisége, és így ez a fajta "kis stiklijét" jobban elfogadja a nő, DE így is benne van a pakliban, hogy elvállnak az útjaik, ha nem mégsem annyira befogadó a nő.


Nincs megfelelő válasz/megoldás erre a problémára: egy más kultúrájú közeg másként viszonyulna a helyzethez, és talán a kölcsönös elfogadást jobban alkalmaznák egymással szemben, mint a magyarok:). Esetleg a kompromisszumos megoldást lehetne kölcsönösen alkalmazni.

2023. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Én őszintén nem értem, hogy egy olajos talppal való, f. verésben, ha már a masszírozást hagyja, mi olyan nehéz?

Még masszázsnak is felfogható, mert a farok masszírozza közben a talpaid.

2023. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Én a harisnyás női lábakat szeretem simogatni.

Ha egy nőnek ez nem tetszik akkor nem egymást keressük.

2023. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

#4 én már gondolkoztam ezen egy csomót. Fiatal nő vagyok, az első pasim lábfétises volt. Nagyon szerettem őt és ő is engem, valszeg emiatt mentem bele könnyen a lábfétises dolgokba, és emiatt vezetett be normálisan a lábfétis világába. Nyilván ha valaki csak "partnert" keres rá, nem érdekli, mi van a màsikkal, emiatt sok nő élből megutálja a lábfétist, pedig nem az ördögtől való. Én szerettem, az egészet egy játéknak fogtuk fel, és a mai napig izgat.

Tudjátok nekem is vannak fétiseim, de nem úgy hozom őket fel, hogy "XY izgat, ki akarom veled próbálni", nem rontok neki az embereknek és nem követelek tőlük semmit. Figyelek a másikra, értek a szép szóból, és törődök a másik igényeivel. Magatokat vágjátok el a vágyaitok megélésétől, csak szólok.

2023. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Bár a kérdés lábfétisesekhez szól, de azért válaszolok mert hasonló fétisem van nekem is, csak másik testrész. Konkrétan has és köldök fétisem van.

Én sajnos nem tudnék együttmaradni olyan nővel aki egyáltalán nem szereti ha a hasához érnek.

2023. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm hát valószín nehezen viselném el ha a párom nem engedné ha kicsit is foglalkozhatnék a lábaival akár mezítláb vagy akár harisnyában.

Nekem igazából nincsenek nagy igényeim nem feltétel a lábbal való kielégítés elég ha engedi simogatni, puszilgatni és néha napján az aktus végén engedi, hogy ráélvezzek.

2023. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!