Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért akartok támogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért akartok támogatni egy nőt?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam egy felajánlást, ahol a férfi támogatni akar engem szolgáltatásokért cserébe ( fétisek kielégítese vagy szex).

Miért jó ez ha fizettek érte? Nem találtok ingyen szexet? Vagy mi hat ilyenkor a férfiak fejeben ?

21/l



2023. júl. 10. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ingyen nem talalnak.....
2023. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet azzal aki aránylag jól is néz ki? Nem hiszem hogy ő nem találna…
2023. júl. 10. 21:08
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Lehet fiatalt nem talal, vagy ki tudja milyen beteg... Esetleg nem fuggetlen.
2023. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Pont, hogy fétisre nehéz találni olyan személyt, aki elfogadja, így próbálnak páran eredményhez jutni kb. valamit valamiért alapon.

Azért egy pl.: lábfétis más kategória, mint egy orál-anál-hagyományo szex.

2023. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem találnak vagy nem akarnak időt bele ölni az ismerekedésbe..
2023. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Pénz, hatalom uralkodási ösztön. Az érzés hogy ezt is megvehetem magamnak.
2023. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Fétisekre sokkal nehezebb találni valakit, főleg ha különlegesebb vagy extrémebb fétisről van szó. Ráadásul egy párkapcsolatban vagy kötetlen, "hobbi szintű" kapcsolatnál csak ritkán tudnak ilyen helyzeteket létrehozni, míg az aki pénzt kap érte, több időt és energiát fordít a "vevő" kielégítésére, szexuális és más értelemben is.

De nagyon konkrét elképzelésekkel is hasonló a helyzet, ha pl. a lábfétisnél maradunk, az egy viszonylag gyakori fétis, található rá női partner. De a női partnernek is vannak saját elképzelései, van amit szívesebben kipróbál, van amit nem, mások az igényei. Ha előállsz egy olyan vággyal, hogy szeretnéd ha a nő lábán fenékig érő, felül csipkés, félig áttetsző combfix legyen, a lábkörmei pedig legyenek piros-sárgára lakkozva miközben a megfelelő irányban, a kért módon simogatja a lábfejét, akkor egy átlagos lány elkiáltja magát hogy "te beteg vagy" és kirohan a szobából, míg egy tartalomkészítő örül, hogy végre kapott egy pontos leírást hogy mit kell csinálnia a kapott pénzért. A legtöbb embert a vágyak konkrét, részletes leírása sokszor elijeszti akkor is, ha általánosságban érdeklődik az adott téma iránt, ezért ezekre nagyon nehéz partnert találni.

2023. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fétis miatt.
2023. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Szexet "találok" ingyen is. A fétiseimet viszont nem tudom kiélni máshogy.

Azért szoktam fizetni. A támogatásos kapcsolat azért jobb mint ha hivatásoshoz mennék, mert így megismerjük egymást, és egy pár találkozó után kötetlenebb lesz a hangulat. Jobban fel tudok oldódni én is.

2023. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Én szexért nem fizetnék soha. De van egy olyan fétisem amit soha nem tudtam még megélni pénzért sem. Nem durva, nem gusztustalan, nem törvénytelen. Egyszerüen csak nincs olyan nő aki megfelelne hozzá. Vagy legalábbis eddig még nem találtam. Na azért fizetnék nagyonn összeget is ha egyszer ki tudnám élni.
2023. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!