Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, ti is többet maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is többet maszturbáltok a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Vissza tudjátok fogni a vágyakat, vagy amikor jön, megélitek?

Hányszor csináljátok?



2023. júl. 12. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nyáron valahogy én kevesebbet recskázok. Egyrészt mivel itthon vagyok és mindig van is valaki itthon nincs egy nyugalmas fél óra sem rá. Reggel mire felébredek már mindenki sürög-forog. Este sokáig fent vagyunk, éjszaka meg az ágyban már annyira macerás kiverni.


Másodszor mivel annyi szabadidőm van, hogy akármikor ráránthatnék, nem úgy van mint suli időben, hogy reggel rutinszerűen kicsapom, mert lehet hogy este sok dolgom van és nem érnék rá.


Most is asszem péntek óta nem is vertem ki. Persze nézegetek képeket, videókat, meg fantáziálgatok, de megtartom inkább egy nyugodtabb pillanatra a recskázást.

2023. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nyáron nincs suli, meg különóra, edzés igy nem este 6-ta érek haza hullafáradtan, van időm recskázni :)
2023. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#10 és nem is jár
2023. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért fogjam vissza, ha jó? :)
2023. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én az energiát inkább kondizásba rakom

Kondi után a zuhany alatt szoktam otthon könnyíteni egyszer magamon

Nálunk ismert a kopogás

2023. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Persze, jóval többször
2023. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk!Igen is,egy férfi szervezete megkivanja,hogy két három naponta legalább kiverje!Az az egészséges! Legalább mindig friss spermat termelnek a hereid!
2023. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
A maszti bun a 6. Parancsolat ellen, paraznasag es a szexualitas onceluva alacsonyitasa, aminek a hazassagban lenne aldasos szerepe. Semmifele Zsombortol, sem tajekozatlan takonygyerekektol nem kerek kommentet, ne szennyezzétek a tarsadalmat az ocsmanykodasaitokkal
2023. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Mindemellett szenvedelybetegseg, fuggoseg, meg egy ferfi szegyene! Te nezz utana kiskolyok, annak, mi is a szexualitas, nem az hogy tonkre teszed a tested mire hazassagban gyereket kene nemzeni! Sok terjesztot fel kene pofozni hogy belehulyul, aki ezeket terjeszti a kamaszoknal
2023. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy nem rajtad múlik a bűnbocsánat és a megváltás. Szóval hajolj le a porba és kezdd el írni a saját bűneid is… egyébként pedig ne kommentelj ide.
2023. júl. 15. 23:16
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!