Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Arcra élvezés kedvelése...?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcra élvezés kedvelése...?!

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatomat szeretném kiegészíteni a tiétekkel mert nagyon segítőkészen szoktatok válaszolni. Tapasztalatom szerint minél magasabban kvalifikált egy hölgy annál inkább nem nyitott az arcra élvezésre. Mivel nekem csak ilyen partnereim voltak mert velük jöttem ki könnyen így ez nekem vágyálom de érdekelne, hogy van e ebben valami összefüggés vagy csak én jártam így velük!?

2023. júl. 14. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egyik partnerem sem akart az arcomra élvezni. Engem pedig ez nem vonz. Nem azért amit sokan mondanak ilyenkor, hogy megalázó lenne. Hanem egyszerűen nem is igazán szeretném. Ha esetleg valaki a tudtomra adná, hogy nagy vágya, és szeretem, akkor biztosan egyszer megadnám ezt neki.
2023. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem eddig talan ket baratnomnek elveztem az arcara, mindketto csak azert engedte mert epp akkor es ott volt annyi szeretet es bizalom. Mind a ketto eleg intelligens volt az egyik pl orvos uh sztem nincs osszefugges bar teny h a butabb lanyokat konnyebben megvezeti a sok pasi
2023. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyen összefüggés nincs az iskolai végzettség és a szexuális szokások, preferenciák között. Pont úgy kedvelheti/utálhatja egy magasabb végzettségű, mint egy 8 általánost végzett.
2023. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm okos, intelligens, gyönyörű, és vadítóan szexi, és imádja az arcra élvezést.

Nem, nincs összefüggés a műveltség, a külső, és a szexuális vágyak között. Volt egyetemista barátnőm, akinek mindenhová mehetett, csak az arcára nem. Meg volt olyan is, aki szájba imádta, de arcra tilos volt. Meg persze olyan is volt, aki egyiket sem szerette.

2023. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk meg pont én szeretem arcra, de a barátom sos akarja, mert nem szereti kihúzni..
2023. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincsen ezzel gond a férjem sokszor évezett az arcomra is.
2023. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés az iskolai végzettség és a szex között. Egy egyetemet végzett nő is, és egy 8 osztályos ember is szeretheti a szex minden válfaját, így az arcra élvezést is.
2023. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi összefüggés nincs. Sőt, a tanult, intelligens csajok tapasztalataim szerint sokkal perverzebbek és vadabbak. És az arcra élvezéssel amúgy semmi gond nincs, igen, ezt férfiként mondom, de a legtöbb barátnőm engedte, és megértették, hogy nekem izgató (szerencsére nekik sem volt közömbös, a barátnőm pl imádja, és nemcsak az arcraélvezést).
2023. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!