Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki lefekszik valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki lefekszik valakivel akivel pénz nélkül is lefeküdne, majd pénzt kap, az prostitúciónak számít?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel van A ember. Neki tetszik B ember, pénz meg egyéb ilyesmik nélkül is lefeküdne vele. B úgy gondolja, hogy ad A-nak pénzt, akkor is ha egyébként A ingyen is lefeküdt volna vele. Ez prostitúció?


Kérlek a "hülye vagy" meg "minek csinálsz ilyeneket" válaszokat hanyagoljátok. Fölöslegesek, és akkor is azok lennének ha rólam lenne szó.



2023. júl. 16. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lényegében az, ha a nevén akarod nevezni. Persze lehet szépíteni a dolgokat, de pénzt elfogadni szexért cserébe annak számít.
2023. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, de én nem romantikáznék ezen a helyedben. Nekem nem esik rosszul ha prostituálódom. Hetero férfi vagyok, és jó az ágyban. Kinek ártok, ha mellékesbe is keresek egy kis pénzt?


Kérdező, ezt gondold át. Illetve azt, hogy előzetesen szamitottál-e rá, hogy valami hasznod lesz a szexből. Ha igen, akkor ja... Prostituáltad magad.

2023. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez is az, de mégse tenném egy kategóriába azzal, amikor undorodsz a másiktól, csak kell a pénz
2023. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha B nem adna pénzt A-nak, ha nem kapna szexet, akkor igen, az prostitúció
2023. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze,hogy az.megtörtént a tranzakció a szolgáltatásért ;)
2023. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En sokszor kaptam utana penzt es elfogadtam mindig
2023. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Aki a szexet bármilyen módon összekeveri a szexel, az igenis prostinak számít!
2023. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!