Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek milyen lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen lábfétises élménye volt eddig?

Figyelt kérdés
Pl családtag,munkatárs,vagy bátmilyen lábfétises story amit megélt?

2023. júl. 17. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nekem a jelenlegi párommal első randin a fullasztó nyári hőségben harisnyában jött a randira és egyikünk sem gondolta volna, hogy ez lesz a kulcsa az egész kapcsolatnak.

Randi vége fele már a harisnyás lábait az ölembe nyomta és valami irgalmatlan jó "illat" csapta meg az orromat amivel teljesen maga köré csavart engem. Utána már minden randira harisnyában jött egyiken még engedte hogy a lábaira spricceljek mai napig hihetetlen számomra de életem meghatározó élménye volt.



A másik dolog pedig, céges buli után hazamentünk a szállásra kolleganőm kicsit kiütötte magát de ő is harisnyában volt és miniszoknyában. Ledőlt az ágyra és úgy ahogy van elaludt, én pedig a helyzetet kihasználva gyors megszagoltam a lábát és annyira beindított, hogy muszáj voltam ráélvezni egyszerűen nem bírtam ki ... Persze másnap semmire sem emlékezett kolleganőm, szépen megszáradta folt is a testszínű harisnyáján szóval alig észrevehető volt.

2023. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne hazudj, a gecc nem szárad úgy meg hogy alig észre vehető!!!
2023. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Labimado vok meg faszimado.popsinyalo
2023. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Éljen 3Racha
2023. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 Félig igaz, pl a fekete nadrágon megszárad és ott marad ezt tudom... xd

De egy harisnya tényleg teljesen más

2023. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LucyGarden ***** válasza:
100%

#5


nekem baratom ruhajan valamiert egyaltalan nem latszik, meg az en ruhamon sem latszott, pedig azert na xD

2023. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Akkor lehet ez is emberfüggő XD nem akarok jobban belemenni xd
2023. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Bar nekem nincs kimondottan labfetisem voltam olyan sraccal akirol tudtam, hogy neki van. Segitettem megelni a dolgot. Mikozben a labam/talpam kenyeztette en vertem a farkat. Olyan is volt, hogy a ket talpam koze veve vertem neki labbal. Jo kis izomgyakorlat es o is elvezte.
2023. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
mi a barátnőmmel nem a klasszikus lábfetisht szoktuk csinálni, hanem dominánsabb verzióját. Van hogy megdugom a lábfejemmel, vagy beleül vagy a szájába (vagy más esetben más sub szájába) nyomjuk.
2023. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!