Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ! Nektek mi a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Nektek mi a szexuális fétisetek?

Figyelt kérdés
Akár amit már megéltetek vagy fantáziáltok róla és szeretnétek megvalósítani . Hány évesek vagytok?

2023. júl. 20. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Dominancia, mint arcraülés, kényszer nyalatás stb. Ezeket már hellyel-közzel kiéltem.

Valamint egy leszbikus felnőttfilmben megtetszettek a tejes cicik, de kétlem hogy ezt valaha is ki fogom tudni próbálni, szóval marad fantázia.

Kor: 26.

2023. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szeretek alárendelt lenni egy bizonyos mértékben.
2023. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én egy lánnyal próbálnám ki, illetve az alárendelt szerep
2023. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én az orgiákat szeretem, sajna tavaly nyár óta egyben sem voltam... 😔
2023. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy normális pasi, jó mérettel, aki nem 3 percig bírja, és tud nyalni. Mit ne mondjak, nem volt könnyű ilyet találni.
2023. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Ahegao partyn
2023. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

En szeretem ha szexben folyton megaláznak, por-noba ilo jelenetek, persze kettesben.

Nem részletezem mindenki tudja mikre gondolok szó…szeretem ha ku r vnak néznek ez van… egy kikötésem van no anal!!!!

Volt hogy reggeli készítés közben dugták meg a kis po..pom hátulról, ezeket szeretem es igénylem is az ilyen hirtelen jövő ötleteket. 23 L.

2023. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

#7

No anal, de megdugták a kis popsid miközben kented a vajas kenyeret.

Korán van még az esti meséhez.

2023. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(Még szűz vagyok, szóval minden csak fantázia.)


Ez furán fog hangozni, de szlovák fétisem van. Ez a nyelvre és a nemzetiségre is vonatkozik. Gyakran elképzelem, hogy szeretkezek egy szlovák fiúval, és ő beszélne hozzám az anyanyelvén. Van valami nagyon izgató abban a nyelvben.

Tetszene az is, ha népviseletben lenne – mondjuk a végére úgyis lekerülne. xd

Fejben már azt is elképzeltem, hogy egy szerepjátékban "véletlenül" megszólalok magyarul, ő pedig "megleckéztet" miatta. Nem durván, csak játékosan, 1-2 gyenge pofon, popsira csapás, ilyesmik. (Mondjuk egyébként is szeretek olyan jeleneteket elképzelni, ahol alárendelt/kiszolgáltatott szerepben vagyok. De nem biztos, hogy ki merném próbálni.)


Szigorúan csak fantáziálásként az a gondolat is izgató, hogy egy ellenséges katona ágyba akarjon "kényszeríteni" – de a forgatókönyv szerint én is vágyom rá, így nem is igazi kényszer, hisz mindketten akarjuk. Végeredményképp mindketten jól éreznénk magunkat.

De a valóságban soha ne kelljen ilyesmit átélnem!


Szintén csak fantázia, hogy valaki meg akar ölni, vagy katonák ki akarnak végezni, de előtte még "jól érezzük magunkat". Érthető okokból ezt sem szeretném átélni, de néha fantáziálok róla.

2023. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!