Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mile High Club?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mile High Club?

Figyelt kérdés
Szerintetek lenne olyan szolgáltatásra igény, hogy párok (vagy szinglik) kipróbálhatnák, milyen a magasban elélvezni? Állítólag a ritkább levegő miatt különleges élmény. Kb. félórás sétarepülés, egy négyszemélyes gép hátsó ülésén történhetne, ez kb. akkora belülről mint egy autó. Én csak vezetném a repülőt, nem nézek oda, de nincs elválasztva tőlem.

#repülés #orgazmus #Mile high club
2023. júl. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon más lenne a szex élménye, akkor Amerikában Denver lenne a szex otthona, Mile High City.
2023. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te vezetnéd a gépet, oké. Van pilóta engedélyed? Milyen típusra gondoltál? 4 személyes gépek közül itthon a legnépszerűbbek a Cessna 172, Cessna 182 és a Piper 180.

Én inkább a Cessna 208-ast javasolnám, ami nagyobb és kényelmesebb.

Egy Cessna 172/182 kicsi lenne és a súlypontra is oda kell figyelni.

Piper seneca is jó lenne, de a 2 motor miatt drágább.

2023. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt a sok okostojást!


#1 Valamiért csak létezik a "Mile High Club" fogalma ( [link]


#2 Igen, van szakszolgálati engedélyem. A 172/182/206/Seneca óradíja között 1/1,3/1,75/3x szorzó van, maradjunk egy értelmes árszintnél. A 172-esnél is két százkilós embert kéne beültetni hátulra, hogy figyelni kelljen a súlypontra, de még úgy is határon belül lesz.


Nem koncentrálnátok a fun faktorra? Nem terveztem ebből giga üzleti vállalkozást csinálni, csak kíváncsi voltam, van-e olyan, akit ez izgatna.

2023. júl. 20. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van szakszóm, csak 152-el repülök.

Ha ezek közül lehet választani, akkor inkább a 206-os legyen. Nagyobb, kényelmesebb. Vhol régebben láttam egy képet, hogy a gépen van egy ágy és ott lehet szexelni, asszem Piper 180-as volt, de nem vagyok benne biztos.

Nem tudom, mennyire lehet ezt kivitelezni. Akik belépnek a mile high clubba, azok általában utasszállító wc-jében szexelnek.

Mindenesetre izgalmas ötlet és biztos lenne rá igény.

2023. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!