Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostituáltak azok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

A prostituáltak azok hogyan álnak hozzá a vendégeikhez általában?

Figyelt kérdés

Az otthonukban vendéget fogadó igényes hölgyekről beszélek.

Mennyire megterhelő lelkileg ez a munka? Ezek a lányok valójában mind gyűlölik ezt a munkát és csak azért csinálják mert egységnyi idő alatt több pénzt tudnak vele keresni? Minden vendéget utálnak és várják a pillanatot hogy eltakarodjon vagy ez olyan nekik mint bármilyen szakma ahol vannak vendégek és nem mindenki szimpatikus, de aki igen azzal nincsen bajok és szívesen fogadják?


A lelki része érdekelne a dolognak. Csak azért érdekel mert már évek óta nézegetek egy lányt rosszlányokon és tervezek hozzá elmenni mert a képek alapján annyira bejön, de nem akarom hogy az legyen hogy oda megyek és beszélgetni sem lehet vele csak egy darab húsnak tekint nem egy embernek és sugárzik majd róla hogy csak túl akar lenni az egészen. Az az igazság hogy egy kicsit "pirulós legény" vagyok. És soha nem voltam így nővel csak hosszú távú kapcsolataim voltak.


Az a baj hogy hajlamos vagyok úgy tekinteni magamra hogy én egy "szükséges rossz vagyok számára" és ha ez igaz akkor már nehezen tudnám élvezni.


Milyen belső gondolatokkal érdemes így oda mennem? Mire számítsak?

Olyanoktól is szeretnék tanácsot kérni vagy egy kis felvilágosítást akik esetleg ezt a szakmát űzik. Mit gondoljak, ha reálisan akarom látni a szituációt?


2023. júl. 20. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
“Igényes hölgyek” 🤣🤣
2023. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan természetességgel, mint ha nő fodrász vagy gyógymasszőr szolgáltatását vennéd igénybe. Ha szellemesen tudsz csevegni, nem személyeskedve, akkor jobban kedvelnek, mint ha unalmas vagy. Ha neg tolakodó, akkor húzzák a szájukat.
2023. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz személyeskedés alatt? Hogyan nem lehet "személyeskedni" amikor egy prostituáltnál van az ember? Valamit mondj kérlek mire gondolsz ezzel hogy el tudjam kerülni.
2023. júl. 20. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szenélyeskedés az, ha fagattod olyan témákról, amit csak baráttal szoktak megbeszélni más emberek is. Csevegés meg ha találsz egy olyan közös témát, ami érdekli, arról szivesen beszél, tudsz belevinni egy kis humort.
2023. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Én beszélgettem egy csávóval, aki qrvákat futtatott, ő mesélte, hogy a qrvák mindig megjátsszák magukat, de sosem élveznek semmit, kibeszélik a vendégeket, röhögnek rajtuk pl. hogy milyen farka van. De persze a vendég mindig azt képzeli, hogy mennyire élvezte és hűűű mennyire kielégítette a nőt. Hát a francot.
2023. júl. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én volt, hogy fél órát fizettem, és a csaj engedett maradni egy órát. Szóval néha jól érzik magukat.
2023. júl. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nehéz egyeseknek ezt elfogadni és hiába próbálják körmük szakadtáig bizonygatni az ellenkezőjét ,tényleg vannak nők akiknek ebben semmi extra nincs, sőt még akár egy buliként is megélhetik amiért ők kapnak pénzt. Én például időnként meglátogatok egy olyan prostit aki nem is hirdet, ajánlások útján van egy ügyfélköre olyanok akikkel megvan számára a szükséges szimpátia. Találkoztam már olyan a piros oldalon hirdető egyénnel aki tényleg mind ahogyan már a korábbi hozzászólásokban is említettek úgy tekintett az egészre mind egy ""szakmára"" mit ha csak egy fodrászként vagy auto szerelőként kiszolgálná a klienst. A darab húsnak tekint dologról pedig annyit, hogy sajnálatos módon ez inkább férfiszokás már ha lehet férfinak nevezni azokat az embereket akik szerint ha egy nő prosti akkor egyben egy használati tárgy is. A normális hirdető ha te is tisztességgel, normálisan viselkedsz vele mint bármely más nővel is tennéd akkor a legrosszabb esetben nagyon erőlködve próbálja eljátszani a szerepet ,hogy mennyire élvezi a társaságod.Írtad ,hogy azon aggódsz ,hogy így még soha nem voltál nővel ,hát egyszerű erre a megoldás csak szimplán képzeld azt ,hogy egy régi lány ismerőssel vagy akivel eljutottál az ágyig ennyi, amúgy meg ők is foglalkozásuktól függetlenül ugyan úgy nőböl vannak.
2023. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!