Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elkerulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elkerulni a merevedest nyilvanos helyen, pl oltozoben, zuhanyzoban?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy amikor levetkozok egybol felall. Ha pedig strandon oltozobe vagy zuhanyzoba is megtortenik az eleg ciki mert masok is lehetnek ott. Vagy van meztelen szauna , ott se szerencses. Hogy lehet ezt elkerulni?
2023. júl. 21. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha zavar, ne menj olyan helyekre. Én úgy szoktam, hogy öltözőben vannak kabinok, abban öltözök, meztelen szaunába nem járok, zuhanyzóban meg nem zavar, ott másoknál is megesik.
2023. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyen vagy akkor takard el valamivel. Pár perc után úgyis elmúlik.


Én is eltakarom, ha pl olyan helyen van merevedésem, hogy esetleg más is láthatja.

2023. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet, ha kivered előtte, illetve nekem az is bevállt, hogy sokat voltam meztelenül, így hozzászoktam a helyzethez.
2023. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Örülnék ha nekem 50 felett ilyen problémáim lennének...
2023. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Önuralommal.
2023. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 kisördög1 ***** válasza:
76%
Ha zavarban lennél nem állna fel. Ez megint valami túlpihent, unatkozó tini agyszüleménye
2023. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

6os

De igen, nekem is szokott ilyen lenni. Attól leszek zavarban, hogy feláll.

De már megtanultam, hogy nem akkora gond ez. Persze strandon ha megtörténik a zsúfolt parton, próbálom leplezni, de öltözőben, ilyesmi már nem édekel. Tudom hogy nem mindenkinek áll fel ilyen helyeken, de nekem, és biztos sok más férfinek is, feláll már minimális fizikai ingerléstől is (fürdés), vagy maga a helyzettől.

2023. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem is állz fel gyakran koli meg uszoda zuhanyzóban

Igyekeztem addig befordulni

A legjobb amit tehetsz hogy kivered előtte és majd pár év alatt hozzászoksz a meztelenkedéshez

2023. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem olyan nagy gond, fiatal tini srácoknál. Nyilván nem tudod még úgy kontrolálni, mint idősebb korban tudjuk.

Bár nekem lenne ilyen problémám !

Egyébként igaz, amit előttem írtak, legyél meztelen otthon, napozz, vagy esetleg menj ki nudira. Ott ideges leszel és azért nem fog állni ! Ha meg igen, nem nagy dolog. Ne gondolj rá, sem semmi szexuális dologra. Pl. számolj fejben, hogy 2500-89-et ! vagy hasonló.

2023. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzóban egyáltalán nem probléma, elég sok férfinek fel áll, vagy legalább fél merev. Nyilván a meztelenség, a meleg víz és a tusfürdőzés.

Engem az is ingerel, ha valaki megnéz zuhany közben,akkor már emelkedik is !

2023. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!