Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem viszonozza az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonozza az orális szexet a párom?

Figyelt kérdés

Én nagyon szívesen bármikor lesz*pom, viszont ő nem akar engem kinyalni. Soha nem is tette. És hiába kérem, hogy már nagyon vágynék rá.

Nemrég mondtam be az unalmast, több mint egy évi viszonzatlan dolog után. Mondtam neki, hogy ezek után én sem szívesen teszem meg neki. És azóta nem is tettem.



2023. júl. 21. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha megadod a számát, akkor nagyon szívesen megkérdezem tőle, ha neked ez nem megy.
2023. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Jól tetted. Valószínűleg undorodik a nyalástól. Ez sokkal ritkább mint ahány nő undorodik a spermától.
2023. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

1. óriási vagy!

:D

rég röhögtem ilyet

2023. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Ne csináld néki te sem
2023. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ő volt az első akitől megkérdeztem amúgy, és a válasza az volt hogy:

Hagyjál már mondtam hogy nem szoktam és kész. Nincs miértje.

2023. júl. 21. 12:19
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ne haragudj, de buta vagy, hogy még vele vagy.

Még pasimnak se hívnám, nem hogy páromnak...

2023. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott bsszátok el, hogy összejöttök olyan emberekkel, akikkel sehogysem passzolnak össze az igényeitek. Ugye ezt is lehetett már 2 hónap után is látni, hogy nem szeret a fazon nyalni. (Ennek a pontos okát kizárólag ő tudja.)De egyszerűbb várni a csodát, aztán sírni, ha nem történik meg. 🤷‍♀️

Nézd, ha nem nyal, akkor te sem szopsz. Aztán vagy elfogadod így, vagy lelépsz. Vagy ő lép le, ha nem tetszik neki, hogy a továbbiakban nincsen önzetlen szopás.

2023. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jogos es köszönöm a válaszokat
2023. júl. 21. 12:28
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret nyalni. Nálad a labda, hogy eldöntsd neked ez mennyire fontos? (Mennyi idösek vagytok? )
2023. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt is meglehet kérdezni, hogy miért nem szokott. De ismétlem, nagyon szívesen megkérdezem tőle én. Én nem vagyok szívbajos. És nulla válasz esetén is képes vagyok azonnal dönteni arról, hogy ez nekem a továbbiakban is megfelelő marad-e. Nekem nem lenne megfelelő, mivel én igénylem, és nem is várnék x ideig az egyszerhátha témára. Nem születtem Teréz anyának, ezt nem is tagadom.
2023. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!