Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzen érdemes swinger clubba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzen érdemes swinger clubba menni hogy ellesd kicsit a technikákat?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, dehogy. Keress egy párt, legyél szerelmes, élj normális életet.
2023. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálni csak nezni
2023. júl. 22. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak önkínzás lenne, ráadásul milyen technikákra gondolsz? A szex önmagában nem egy bonyolult dolog, ha megvan a kémia, akkor nem igen tudod elb*szni, bár egy swinger klub azért más, ott mindenki mindenkivel, neked nem lenne jó szűzként, főleg ha csak néznéd. Csak néznéd, mi a f*sz? o.O


Még a prostit sem ajánlom! Egy barátnő megoldaná a dolgot, de ne azzal kezd, hogy szűz vagy.

2023. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem.. különben is, szerintem csak torzulna a szexről alkotott képed.
2023. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. júl. 22. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi érdekelne?
2023. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor inkább egy párhoz csatlakozz először nézőnek.
2023. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem írtad, így már más.


Bár szerintem majdnem ugyanaz a helyzet, mintha férfi lennél, ne csináld akkor se, prostihoz továbbra se menj, illetve nem akarok okoskodni, de ha nő vagy, és nem vagy rusnya, akkor te jobb helyzetből indulsz, mintha férfi lennél.


Ja igen, továbbra is, milyen technikákra gondolsz? Hogy hogyan kell jól sz*pni esetleg, vagy hogy hogyan kell egyszerre 2 péniszt befogadnod magadba, vagy hogy hogyan d*gj olyan férfiakkal (és nőkkel), akiknek esetleg van párja (mert ugye ezt nem tudhatod) stb stb.


Mire gondolsz? Kezdőként továbbra sem gondolom jó ötletnek.

2023. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, EZÉRT gond, hogy nincs egy jó felvilágosító film sehol.
2023. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!