Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki lábfétises tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lábfétises tényleg nem tudja értékelni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Haveromnak szép barátnője volt. Csak a lábfétist undorítónak tartotta, de elmondása szerint mindig szexelt vele, ezenkívül minden vágyát kielégítette. Erre elhagyta, és elvett egy kövér nőt mert az megcsinálja neki ezt, nem tartja undorítónak. Most amit mesélt nekem az exbarátnője álomnőnek tűnik, gondolkozom is rajta hogy valahogy felszedem. Mert szép nő s.ni szeret, jó az ágyban, sohasem mondott neki nemet ha szexelni akart.Ezért kérdezem, hogy lehet valaki ennyire beteg, hogy egy ilyen nőt elhagy?
2023. júl. 22. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Az sem normális hogy te te a batátod exét azért akarod felszedni mert szeret szopni és szexelni.

Beteg ha valaki ennyire tárgyiasítja a nőket.

2023. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Férfiként én megtudom becsülni azt nőt aki szeret s.pni és minden pózt lehet vele csinálni. Inkább tartom a haveromat betegnek, hogy azért mert nem veri neki a lábával elhagy egy ilyen szép nőt.
2023. júl. 22. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Az első fiúmnak is volt lábfétise. Amikor beszélt ezen vágyáról én azonnal "nem"-et mondtam rá, de már akkor is díjaztam az őszinteségét. Így voltunk együtt boldogan fél évig. Majd a születésnapján kipróbáltuk ezen vágyait és azóta alkalmanként csináltuk.


Nem minden ember egyforma valamint a lábfétis sem annyira vészes, amíg nem erőltetik illetve amíg nem az a főfogás az aktuson belül. (L)

2023. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
#3 De a lábfétis egy igen beteg dolog. Csodálom, hogy vannak csajok, akiknek ez nem szakító ok. Szerintük az a legszebb a nőn, és oda dugják a farkukat is, meg nyalogatják, ráélveznek. Fu bakker. Hát egészségetekre..
2023. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem egyeztek a szexuális vágyak, ilyen esetben sajnos könnyen bekövetkezik a szakítás. Az teljesen mindegy, hogy miről van szó szerintem..
2023. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem én biztos, hogy éreztetni fogom a nővel, hogy tökéletes és nem mondok ilyeneket a háta mögött. Amúgy haverom is örülhetett volna, hogy a nő egyáltalán összejött vele.
2023. júl. 22. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
minek ellenség, ha az embernek ilyen haverjai vannak?
2023. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellenség csak felháborít ahogy beszél róla. Legszívesebben azt mondanám neki haver néz már magadra utána meg a csajra. Örülj hogy szóba állt veled. És még ezután lejárja.
2023. júl. 22. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Engem meg az háborít fel ahogy beszélsz a nőkről.

Ha azt hiszed hogy a nő csak arra jó hogy kiszolgáljon szexuálisan akkor jobb ha távol maradsz tőlúk. Madarat tolláról ....

2023. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es igazad van tényleg felháborító, hogy azt mondom rá, hogy igen ő egy jó nő. Nem becsmérlem a háta mögött, hogy nem veri a lábával a farkam.
2023. júl. 22. 21:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!