Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prosti hoz ha jarok akkor mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti hoz ha jarok akkor mi a hátránya ?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt szerezni ezért el mentem oral szexre egy prostihoz csak sajna nem állt fel a cerka szerintem mert annyira izgultam és így nincs önbizalom bennem gondoltam addig elmegyek prostihoz meg nem áll fel utána lenne önbizalom de félek hogy rá szokok van valami
2023. júl. 22. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor szokhatsz rá, ha extrém gazdag vagy.
2023. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Herpeszes leszel, mert sajnos a zacskodra nem tudsz kondomot húzni
2023. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Társadalmi megbélyegződés/erős pin@lyukszagú lesz a ruhád.
2023. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Előnye: dugsz

Hátránya: drága

2023. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

4-nek.

Nem drágább, mint bármilyen más kapcsolat nővel.

2023. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hátránya: Nemi betegségek.

Előnye alig van. Kis örömszerzés, de minek? Szerelem nélül az egész nem ér semmit. Keress a való életben nőt. Én sosem lennék képes szexért fizetni. Gyenge jellemre vall.

2023. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!