Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hajfétisesek, ebben a lenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajfétisesek, ebben a lenti képben pl. mi izgató nektek? Próbálom megérteni kcisit a fétist

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 23. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Engem az a kép nem indít be különösebben, de pl. ez a jól felnyírt frizura nagyon is:

[link]

A legjobban úgy izgatna fel, ha egy korábban hosszú hajú lányismerősöm jelenne meg egyszer csak így.

2023. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mi izgat abban hogy más frizurája lesz valakinek?
2023. júl. 23. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a képben éppen semmi. Engem az indít be ha én vághatok hajat. Vagy csak simán fésülni, mosni, játszani vele. És hogy mi izgat abban hogy más frizurája lesz valakinek? Hát maga az átalakulás, és a folyamata
2023. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kép engem sem fog meg. Én inkább a drasztikusabb változásokért vagyok oda. Hogy hogy meg akarod érteni ezt a fétist ?
2023. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
tetszik nekem a nő selymes haja és ahogyan szendén, szubmisszíven néz maga elé miközben vágják a haját, és eszembe jut milyen érzés amikor az én hajamat vágják, illetve milyen érzés volt sokat vágni a hajamból :P
2023. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ötös, tudsz priviben részleteket írni?
2023. júl. 25. 21:14
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Engem akkor kezdett izgatni a dolog, amikor egyik haverom haját vágtam géppel rövidebbre és elkezdte magát izgatni közben és nekem is felállt közben. Hátulról vágtam és éreztem, hogy keményedik és neki is toltam a hátának, annyira, hogy hamar el is élveztem ettől. Ő is kiverte közben magának. Azóta keresem az ilyen alkalmakat fiúkkal. De más formában nem érdekelne ez a része sose.
2023. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy seggigérő hajú csajt, egy hajtépésbe keveredett utána vállig se ért neki amikor levágatta. Érdekes volt látni.
2023. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es neked milyen a hajad? Le lehet nyírni? :D
2023. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyesmi tetszik:


[link]

2023. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!