Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól alkalmas az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól alkalmas az ember a jól megélt orális kényeztetést adni és kapni?

Figyelt kérdés

Próbálom leírni, hogy mit kérdezek :)

Gyerekkorban játszunk mindenfélét, ami bár felnőttes dolog, még is csak játék, azaz felkészít az életre.

Bocsánat a hétköznapi nagyon általánosító példákért, de a fiúk katonásat- autóvezetőset játszanak, lányok meg főznek és babáznak.

Ez a játék még nem a VALÓSÁG, de felkészít rá.

A gyerekek még nem alkalmasak a felnőtt szerepekre, de játékként beleélhetik magukat. Olyasmit csinálhatnak, ami hasonlít az "igazira" de NEM AZ.


Ellenben gyerekként, a szexuális játékoknál (papás-mamás) már valóban azt csináltuk, ami a valóság, de lelkileg még nem voltunk rá felkészülve.


2023. júl. 24. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés erre jó lenne egy pszichomókus válasza de szerintem ha meg akarják próbálni amit láttak hallottak úgyis megteszik. Egy osztálytársam amikor mi voltunk általános iskolások egyszer arra ment haza, hogy a kis tesó és annak szintén fiú haverja (egy kor) mesztelenűl hemperegnek és hát próbálgatják mit lehet egymással kezdeni. Külsőre tök rendeezett családnak néztek ki, apuka komoly pozícióban dolgozott. Szerintem voltak vagy 7-8 évesek... Amikor először lány rám feküdt egy sátorba és smárolni kezdett velem olyan fiatal és éretlen, voltam, hogy nem értettem mi történik a gatyámba... Mikortól alkalmas egy ember? sokan még felnőttkorban sem...
2023. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hasonlóan gondolom, hogy mint bármely dologból az életünkben, ebböl is lehet jó élmény, rossz élmény vagy semleges.


Egyrészt, hpgy mit gondolunk róla mádrédzt, h mit kezdünk vele.

Én másra sem emlékszem gyerekkoromból, 6, 8 10, 12 évesen, persze a koromnak megfelelő szinten, mint h a csajok után szaladgáltam, és pár fiús élményt is beszereztem.

Mondjuk 14 évesen el is vesztettem a szüzességemet.... az előzőekből lejöhet, h az se "sima ügy" volt 🙂

2023. júl. 24. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Törvényesen 14. Valóságban 9...10 ha voltunk mindketten.
2023. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!