Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerettek bilincsben lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek bilincsben lenni Bdsm játékokban?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen típusú bilincset használtok zsanerost, láncost, lábbilincs, bilincs rögzítő övet. És mennyire szorosan teszitek fel a partneretekre?

2023. júl. 24. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Szeretne igen. Minden fele és fajta van.kézre m, lábra, nyakra.

Eléggé szorosan szeretem.

2023. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Igen, szeretem őket. Van kéz és láb bilincsünk is, sima láncosak és csak is kulccsal lehet nyitni őket. Meg sima lán amit derekamra rak lakattal és ahoz rögzíti a bilincset. Párom szokta rám rakni őket, de azért nem túlszorosra.
2023. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Még nem voltam, de kipróbálnám egyszer szívesen. Nekem pl nyakra tabu tenni, csuklókra, bokára, azokból is inkább bőr vagy gumi szerű, hogy maga a bilincs ne legyen kényelmetlen, ne fájjon.
2023. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 subrette ***** válasza:
98%

Szeretek megbilincselve lenni. Sokféle bilincsünk van, láncos, zsanéros, merev, lábbilincs, bilincsöv, vezetőszár + akár elektromos sokkolós nyakörv is. Szerepjátékban vagy fegyelmezési célból azt szeretem, ha minden rajtam van.

Szexben a lábbilincs eléggé korlátozza a lehetőségeket. Ilyenkor jobb a két különálló bilincs, amivel terpeszben lehet a bokákat rögzíteni.

Annyira legyen szorosra húzva, hogy ne akadályozza a keringést, de ne lehessen kibújni belőle. Így órákat el tudok tölteni bilincsben. Rövidebb időre jó bünti, ha szorosabbra húzzák, amitől fáj is.

2023. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk is többféle van. Egy zsanéros és egy láncos bilincs, meg egy sima lábbilincs, aminek a hosszú láncát levágtuk és egy lakattal kapcsoltuk össze.

Van még egy szélesebb, merev bilincs is és egy ugyanolyan kialakítású nyakbilincsünk is. Ezeknek a mérete nem állítható, de pont jó.


Mi elég szorosra szoktuk állítani. Épp hogy a csuklót meg lehet benne fordítani. Ha pedig csukló-boka gúzst vagy ehhez hasonló feszesebb pozíciót választunk, akkor csuklószorítót használunk, hogy ne vágjon be a bilincs. Így elég sokáig ki lehet bírni fájdalom nélkül.

2023. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádok bilincsekkel játszani.

A zsanéros csuklóbilincs a kedvencem, leggyakrabban az van használatban. Fél órára legalább, néha ha az idő engedi, egy-két órára; párszor megesett, hogy három-négy órára.

Időnként előkerül a merev bilincs is; az ugyan jobban korlátoz, így még izgalmasabb, de sajnos olyan nyomot hagy, ami napokig meglátszik és bosszantó, hogy rejtegetni kell.


Ami a szorosságot illeti, azt szeretem, ha éppen annyira szorít, hogy még ne okozzon állandó fájdalmat, de a mocorgást már büntesse. Olykor-olykor jó ennél egy kicsit szorosabbra kattintani büntinek. :)

2023. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretek kiszolgáltatva lenni kicsit. Láncos van és bőr. 25L
2023. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!