Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a baj velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

A feleségemmel közel 10 éve vagyunk kapcsolatban.

1-2 éve kezdett megromlani a viszonyunk. Nem értettem mi a baj mert én úgy érzem nem változtam meg, és nem tettem semmit ami ezt indokolta volta. Ezzel párhuzamosan egy másik férfivel kezdett nagyon sokat beszélgetni, flörtölgetni. Én számtalanszor megkérdeztem mi van köztük, és a válasz minden alkalommal: semmi. Nem is akarom részletezni, mert a kérdés lényege nem ez. Ami fontos folyamatosan hergelt, bántott, megalázott, mellőzött, és lassan megszűnt a szex közöttünk. Ha néha volt akkor is csak kritizált, magamhoz képest irreális elvárásai voltak.

Teljesen elment a kedvem a szextől. Nevetségesnek, és inkompetensnek érzem magam a testiséggel kapcsolatban.

Áll. nem csalt meg, csak vágyott rá. Azért mert velem soha nem volt jó igazán.

Elkezdődött egy békülési folyamat közöttünk. Viszont az ágyban nem tudok hozzányúlni. Ha megpróbáljuk 2 lehetőség van. Nincs merevedés pedig vágyom rá. Vagy 1-2 perc alatt elsülök mint tini koromban, és nem is esik jól. Nem élvezem az ejakulációt.



2023. júl. 26. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen abuzív nővel engem se vonzana a szex. Szerintem ennek a házasságnak már annyi.
2023. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De vajon nekem nem megy, vagy csak irányába vannak ellenérzéseim? Úgy kipróbálnám mással is csak félek, hogy ott is felsülök.

Úgy gondolom, már csak önmagában a görcsös félelem miatt is megtörténne.

2023. júl. 26. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy pàrteràpia vagy vàlàs.
2023. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!