Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg van, aki lábfotókért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van, aki lábfotókért fizet?

Figyelt kérdés
Többször is rám írtak már ezzel kapcsolatban közösségi oldalakon. Van valakinek ebben tapasztalata? Van esetleg aki tényleg fizet ezekért a képekért? 25/N

2023. júl. 27. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
1-2 idióta mindenre akad, de nem ebből fogsz meggazdagodni, hidd el. :)
2023. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem biztos van...


Én tegnap tiktokon futottam bele egy ettől sokkal betegebb dologba... 🤮

2023. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha elég sokáig keresed, esélyes hogy találsz erre is balekot. Egy poénnak biztosan elmegy, de rendszeres bevételed tuti nem lesz belőle.


Vannak, akik profin csinálják, stúdiójuk van, (ami szintén nem két fillér úgy fenntertani, hogy nyereséget is temeljen,) különféle beállításokban és témákban videókat is készítenek, van egy stábjuk aki nekik dolgozik, egy saját fizetős honlapjuk, ahonnan az utalás kódjával a videók letölthetőek, stb. Szóval ennek a "biznisznek" rendesen felkészült konkurrenciái. És nekik is a videófeltöltések max egy kis mellékes, plusz kvázi reklám a többi tevékenységhez. Mondjuk pld Dominaként személyesen is fogadnak fizető vendégeket a stúdiójukba.

2023. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Aki ezért fizet, nem fotót érdemel hanem két rohadt nagy fülest, a pénzét adja a szegényeknek vagy a gyerekének
2023. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez már a hanyadik ilyen kérdésed itt? sztem 10felett.

IGEN van ilyen.

Ottvan twitter, onyly, fansly stb lehet iylenekt eladogatni.

váltsd ki az EV-t havi 50 papír, és 10 milláig 1 évben annyi képet videót, használt harisnyát, bugyit adsz el amennyit akarsz.

2023. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tenném, szexért sem fizettem eddig, és a fétisemhez is találtam eddigi életemben partnereket a kölcsönös élvezetért cserébe. 55F
2023. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Van, aki nem gondolkodik, és nem elég neki a neten talált kismillió (szinte) ingyenes ilyenjellegű kép. Nincs nagy értelme szerintem.
2023. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb havonta legalább megjelenik itt, nem tudom ugyanaz az ember kérdezgeti-e.


A válasz az, hogy maximum ha valami nagyon egyedit tudsz hozni - vagy olyan gyönyörű a lábad hogy ilyet még a világ nem látott, vagy találsz olyan tematikát a képednek amiből nem telített a "piac". Nem nagyon van, megsúgom - annyi ingyenes lábkép van az interneten hogy akinek ez kell a boldogsághoz 100% hogy két perc keresés után megtalálja amit keres.


Videókért ellenben fizetnek elég sokan, csak ott sem mindegy mit csinálsz.

2023. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!