Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri webcam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri webcam modellnek menni?

Figyelt kérdés

Egy pár hete elkezdett foglalkoztatni a dolog, igazából az erotikus munka mindig nagyon vonzott viszont soha nem lettem volna képes rá, hogy vadidegen pasikkal összefeküdjek. Gyerekkoromban mondjuk rúdtáncos akartam lenni.


Mivel jó tanuló voltam, meg érdekelt is a tanulás és a tudomány ezért a szüleim arra ösztönöztek, hogy tanuljak. Megcsináltam a műszaki egyetemen az osztatlan mérnökit lányként. A végét azért hangsúlyoznám ki, mert pusztán a nemem miatt nagyon sok munkahelyen nem vettek komolyan és gyakorlatilag meg sem bíztak a fontosabb vagy érdekesebb projektekkel mondván ez “férfi munka” pedig semmivel sem éreztem magam rosszabbnak vagy gyengébbnek mint mások és elég jó műszaki érzékkel is rendelkezem. Több neves munkahelyen megfordultam az elmúlt 2-3 évben, időközben pedig a melleimet is megcsináltattam és a számba is töltettem egy kicsit, valahogy màr akkor éreztem, hogy biztos ami biztos megcsináltatom, mert úgy érzem a mérnöki pálya szeretetét már teljesen ki ölték belőlem. Jelenleg úgy érzem, hogy a munkahelyi elnyomás miatt szeretném minimum fél évre behúzni a kéziféket, de az is lehet, hogy már sosem térnék vissza erre a pályára.


Szóval szó mi szó, szeretném kipróbálni a webcam modellkedést, mert érdekel. Kihívásként-kalandként tekintek rá és őszintén bár remélem nem fog megtörténni, de az sem érdekel ha viszont látom magam napiszaron.


Szóval ami érdekel:

- egyedül vagy ügynökségen keresztül éri meg csinálni?

- elérhető bér kezdőként? Minimum-maximum?


Olyanok válaszát várom akik kipróbálták vagy jelenleg is ebben dolgoznak.


Köszönöm


25/L



2023. júl. 29. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, jobban jársz ha inkább mérnök maradsz, nálunk a laborban is jól jönne egy csaj, nagyon sok a férfi és ez már szerintem a produktivitás rovására megy.
2023. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Osztom az #1-es véleményét, aki jó a szakmában annak mindegy milyen nemű. Hatalmas hiány van képzett, tapasztalt mérnökökből.

A kérdésedre válaszolva: ügynökségen, nagyobb webcam oldalakon keresztül. Ha egyedül vágsz bele akkor honnan fogsz tudni kuncsaftokat toborozni? Hogyan gyűjtöd be a pénzt, várod hogy utalgassanak vagy hogy?

Kereset: tőled függ... tudod olyan ez mint a zeneipar. Van aki fillérekeért csak vidéki kis lagzikban fog bazseválni más meg 50 ezer ember előtt lép színpadra. Az elején szinte semmit nem fogsz keresni. Ha kialakul egy jó ügyfélkör, attraktív, sokat keresett modell leszel akkor nem lehetetlen a havi 1 millió sem - de addig nagyon-nagyon hosszú út vezet.

2023. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül csinálom. A stúdiók meg ügynökségek csak lenyúlják a pénz felét. Ha írsz privátot, szívesen adok tippeket hogy mire figyelj, hogyan tudod növelni a nézettséged, melyik oldalakat kerüld stb.
2023. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!