Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteró fiú és leszbikus lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chapic kérdése:

Heteró fiú és leszbikus lány maradhat kapcsolatban több év kapcsolat után ?

Figyelt kérdés
Több éve élünk boldog párkapcsolatban. (Heteró férfi vagyok)a barátnőm már az elején kijelentette hogy biszex, amivel nekem nincs semmi problémám teljesen elfogadok mindenkit úgy ahogy van. Teljesen őszinte csodás párkapcsolatunk volt a mai napig. Kijelentette hogy eddig bizonytalan volt a nemével kapcsolatban és hogy ö leszbikus. Iszonyatosan erős érzelmi kötödés van köztünk, mindig mindent megbeszéltünk mondhatni tökéletes volt minden.Tényleg minden meg tudtunk beszélni meg minden sosem volt semmi komolyabb probléma köztünk nagyon egy hullám hosszon voltunk. Elsősorban leszbikus lányok véleményére lennék kíváncsi akik ugyan ezt átélték ? Lehet ebből még kapcsolat ? Én öt teljesen szeretem mint embert és a személyiségét, engem nem érdekel hogy milyen nemi beállítottságú (tudom ö dönt el minden). Válaszokat előre is köszönöm.

2023. aug. 3. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Érthető, hogy te még szereted, de számodra a történet itt véget ér - hacsak nem éred be a barátzónával. A lány nem kíván téged, neked sem esne jól a szánalomszex. Maradhattok barátok, viszont a párkapcsolatnak itt vége, nem fog szexuálisan visszatalálni hozzád.
2023. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A barátság nyilván megmaradhat. De a párkapcsolatot, hogy gondoltad?
2023. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat olvastam utána és sokan úgy maradtak párkapcsolatban hogy olyan erős kötődés van köztük hogy képtelenek meglenni egymás nélkül. Biztos kell kompromisszumot kötni de ha valaki szeret valakit szerintem ez alap és nem problémának veszi fel. Azért kérdeztem itt hogy valaki járt e ilyen cipőben
2023. aug. 3. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha leszbikus, akkor nem akar majd veled szexelni, és nem szerelmes beléd, hanem egy lánnyal akarja ezeket. Ezt, hogy lehet párkapcsolatnak nevezni? Nem mondom, hogy nem maradhat meg egy nagyon erős, nagyon intim, szinte testvéri barátság, de nem lehet párkapcsolatnak nevezni.
2023. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ne áltasd magad, ez az erős kötődés már csak a te részedről van meg, a lány jóbarátként tekint rád. Lányokkal fog szexelni, és előbb-utóbb megismer majd egyet, akibe bele is szeret.

Másrészt, miféle kompromisszumra gondolsz? Ha nem szexeltek, akkor az már nem párkapcsolat, függetlenül attól, hogy még egyikőtöknek sincs új partnere. A lány azzal, hogy leszbikusként határozta meg magát, egyúttal azt is a tudtodra adta, hogy veled már nem akar ágyba bújni.

2023. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként fogadd együttérzésem, ez gyakorlatilag egy szakítás. Te még szerelmes vagy, ő már nem. A leszbikussága tulajdonképpen mellékes is.
2023. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. aug. 4. 20:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!