Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez normalis? Veletek történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Mindig amikor masztizok másnap egyszerűen nem kívánom a szexet. Egyszerűen már a fiúk se èrdekelnek akkor de tényleg. Nem tudom mitől van de annyira kielègülök.

2023. aug. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt problémaként éled meg, akkor javaslom, hogy többször szexelj, és kevesebbet masztizz..megszűnik ez a problémád ;)
2023. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 mèg szűz vagyok és egy hamar nem is akarom elveszteni
2023. aug. 3. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor ezt az is okozhatja, hogy ugye nem tudod milyen a szex..lehet, ha tudnád, akkor azt kívánnád jobann.ha nem akarod még elveszíteni egyhamar, akkor ezt csak később tudod majd meg ;)
2023. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 erre én is rájöttem.
2023. aug. 3. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésre a konkrét válasz, ezek tudatában, az, hogy normális, mivel nincsen viszonyítási alapod a szexhez képest
2023. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!

Velem is ugyanez volt, amikor még szűz voltam.

2023. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 oh akkor megnyugodtam. Olyasmi érzésem van olyankor hogy gyűlölöm ha bárki is megbámbul.
2023. aug. 3. 21:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!