Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prűd az olyan nő aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd az olyan nő aki nem szereti a lábfétist?

Figyelt kérdés
Mi oka lehet annak, hogy nem szereti? De pl. anális ujjazást ilyesmiket enged. Viszont attól, hogy lábbal verje rosszul van.
2023. aug. 4. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem az. A hiba a lábfétises idiótában van, nehogy már én legyek a hibás mert nem izgat a te degenerált perverziód, jó vicc...
2023. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem 31N
2023. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem prűd, csupán nem fér bele neki.

Elsőnek én is élből elutasítottam, de az első barátom hatására (aki nem erőltette csak egyszer felvetette) megkedveltem. A születésnapján ezzel leptem meg, hogy megengedtem neki.


A baj inkább ott szokott lenni, hogy erőltetik ezt a láberotikát.

2023. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó de puszilgatást semmit sem szeret. Nem értem miért gáz ha a lábát csókolgatnám.
2023. aug. 4. 17:05
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Most én meg írhatnám, hogy szerintem meg beteg az a pasi, aki erre izgul, mert ebben semmi szexi nincs. Pont annyira jogos, mint a te hisztid. Minden rendben, amíg két felnőtt fél közös megegyezéssel élvezi. Mindenki keressen olyan párt, akivel egyeznek a vágyaik. Ha pedig ez tényleg olyan természetes ahogy gondoljátok, akkor biztos nem lesz nehéz.
2023. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem prűd ettől még. Van aki szereti van aki nem. Ezzel semmi baj nincs.
2023. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem szereti a zenét aki mondjuk nem jár operába? Pont ugyanígy ízlés kérdése.

Nem prűd, nem szereti, ennyi. Megszoksz, vagy megszöksz. Ha neked ez annyira fontos akkor keresel olyan partnert aki erre nyitott. Mondjuk ha próbálod az adott nőre ráerőltetni akkor amúgy is ez a vége (mármint int neked egy viszlátot).

2023. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Abszolút nem vagyok prűd, de a lábfejektől egyszerűen undorodom.

24L

2023. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem prűd, csak nem vevő rá.

Ez egy fétis. Pont azért ez a neve, mert nem mindennapi. Nem mindenki gerjed rá. Ilyen egyszerű.

2023. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem prűd, mert az "ilyen" nem érti a lényegét, hogy ez nemcsak a pasinak lehet jó-biztonságos, hanem neki is. De mind1...
2023. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!