Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Katéterezted valaha magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katéterezted valaha magad nőként/katéterezett meg téged valaki más? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Szexuális céllal.

#húgycső #katéterr
2023. aug. 8. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer otthon a tyukot. Azóta nem tojik.
2023. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

1

Azt hiszed, hogy felsőbbrendű, roppant szellemes és értelmes vagy?

2023. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
2. Inkább te ne írtál volna!
2023. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem hiszem. Sőt.
2023. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több műtétemnél volt katéterem, borzalmas érzés, főleg mikor kiveszik, felfogni sem tudom, milyen szexuális vonatkozása lehet.
2023. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5


Megpróbálok kulturáltan válaszolni neked.

Nekem ilyen helyzetben, orvosi körülmények között egyelőre sose volt, vszeg nem is élvezném olyankor. De szexuálisan izgat. Évekig csak fantázia volt, gyakran megfordult a fejemben. Ugyanakkor eszembe jutott, hogy lehet, hogy csak kitalálom, hogy milyen lehet, a valóságban pedig kifejezetten rossz érzés lenne, vagy legalábbis semmi köze nem lenne ahhoz, amit én elképzeltem.

Éppen ezért összeszedtem a bátorságomat, és vettem eszközöket és kipróbáltam. "Sajnos" nemhogy köze volt az elképzelésemhez, hanem még jobb érzés is volt. Amikor befelé megy, az kicsit csíp, de közel sem annyira, hogy komolyabban kellemetlen legyen, amikor bent van a helyén, az fantasztikus (csak addig hagyom bent, amíg jön pisi, utána max. 1-2 perc és kiveszem), a kivétel pedig valóban éget kissé, de az sem annyira rossz.

Az egészségügyben sajnos sokszor nem figyelnek az illetőre, meg alapból nagyon nem szexi a szituáció, meg akkor ballonos foley katétert tesznek fel, ami benn is marad egy ideig, én pedig hidrofil bevonatú katétert - ez azért fontos, mert amikor én kiveszem a sajátomat, az még mindig síkos, az a foley a kórházban pedig olyankor már egyáltalán nem az, szóval azért is lehet nagyon rossz, amikor kihúzzák.


Amúgy onnan jött az egész, hogy izgat, mert alapból nekem kicsit "rokon" érzés a pisilési inger és a szexuális izgalom, meg az orgazmus is minimálisan hasonló ahhoz, amikor a nagyon teli hólyagom végre elengedem. Régóta összefonódik nálam a kettő, legszívesebben egyszerre élveznék és pisilnék, de számomra ez lehetetlen, még akkor sem tudok pisilni, amikor simán csak fel vagyok izgulva, de még nem vagyok annyira közel az orgazmushoz. Katéterrel meg nagyon jó érzés, hogy már majdnem elélvezek, olyan állapotban vagyok, aztán izgatja a húgycsövem és végül pedig érzem, ahogy pisilek. Elélvezni még nem sikerült olyankor, de így is már nagyon jó.


Na, ennyi a válasz, remélem, nem bántotok, mert ez a fétisem és élvezem ezt.

Én megértem, ha mások nem tudják ezt elképzelni, nekem is nagyon sok fétis érthetetlen, sőt, még néhány katéternél sokkal kommerszebb dolog is. Pl. nem értem, miért lenne jó, hogy ráfognak a nyakamra szex közben, meg valójában a szopástól sem izgulok fel (ettől még csinálom).

2023. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én férfiként keresek ilyen hölgyet, mint az utolsó. Szerintem remek játék!(18 +-os játék, mielőtt kérdés lenne.)


F, 43

2023. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Med_fet_ati ***** válasza:
Én is megcsinálom szívesen, ha valaki szeretné kipróbálni...
2023. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Katèterezèst ki lehettek birni
márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!