Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Rosszlányokon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Rosszlányokon egy nagyon szexi, és bevállalós csaj mégis mennyit tud keresni?

Figyelt kérdés

Pl nagyvárosban. Budapest.

Találgatni én is tudok.

Tapasztaltakat kérdeznék.



2023. aug. 9. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Heti 500 minimum.
2023. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia,

40k/ora ha nagyon extra vagy, ha hosszabb tavon akarod csinalni, akkor napi max 2 pasi, ez napi 80E. Heti 5 nap munkaval ez 400E, ami havi 2m Ftot jelent. Ebbol lejonnek a koltsegeid, de tisztan azert egy 1m Ft megmarad a honao vegere. Persze ez szunet es mensi nelkul szamolva. Ha elindulni kell segitseg, irj.

2023. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2- köszönöm a választ, és a felajánlást nagyon kedves vagy.

Lehet hogy rád írok csak egy picit gondolkodóban vagyok.

Jobban megérné kereset alapján inkább külföld?

2023. aug. 9. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Haat, ott mashogy szabalyozott a dolog, meg helyismeret nelkul nehez nem egy emberkereskedelmben eedekelt bandat kifogni. Plusz nyelvismerettel itthon is lehet a rosszlanyok felett keresni. Irj nyugodtan, segitek
2023. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés lány keres meg heti 500-at.

Még a fullos kinézetűek is panaszkodnak, hogy nem megy az üzlet.

Persze vannak kivételek, de ott nem csak a külső játszik szerepet, hanem a már jól felépített marketing is.

2023. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ösnek van igaza, nem általános, hogy heti fél milliót lehet keresni. ( amúgy meg aki azt írta, heti 400-al a hónap 2 millióra jön ki, ott a matek is hibádzik )

Én már nem dolgozom, de elég sok lámmyal taetom a kapcsolatot személyesen vagy telefonon. És nem az alsóbb kategóriásokkal.

Valóban vannak olyanok, akik akár a 2 milliót is megjeresik, de ez egy nagyon kis réteg.

Ehhez a "szakmához " nem elég egy csinos pofi és egy szép test, ha ki akarsz emelkedni a tömegből.

35-40 ezer most reális egy órára, de kérdés,ezt hányan fizetik majd ki neked.

Ebben az árkategóriában mint írtam, nem biztos hogy elég, ha csak jól nézel ki.

Arra is számíts, hogy lakást kell bérelned, ha csak nem ott akarod csinálni ahol dolgozol.

Igényes kerületben igényes lakás rezsivel együtt 300 ezer ft körül van.

Plusz az egyéb kiadások. Hírdetés stb. Nekem csakna hírdetésem havi kb. 100 ezer Ft volt. ( de ez lehet kevesebb is, attól függ, mennyit invesztálsz bele ).

Persze lehet napi leadóval is dolgozni valakinél, de ott meg jól lehúznak. És a vendégek sem szeretik az olyan helyeket ahol átjáróház van.

Arról meg jó ha tudsz, a prostitúció legális, az okosabb lányok adóznak is ( katások ).

Viszont azokat akik szobát adnak ki ilyen célra és lebuknak, keményen büntetik.

Amúgy is legyen annyi eszed, hogy csak magadnak dolgozz !

Ha regisztrálsz a rosszlányokon,ott a lànyoktól is tudsz tanácsot kèrni az induláshoz.

Sok sikert !

2023. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam, szóval lakást is kell bérelned, ha csak nem ott akarod csinálni ahol laksz.

Meg lett pár elírásom, telefonról utálok írni :)

2023. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!