Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek szégyen, ha egy pasi imádja, ha lány hatol belé ujjal vqgy segédeszközzel?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Szegecses vibrátor alá ne adjuk a szintet.
2023. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Inkább szokatlan, legalábbis ami engem illet.


Ugyan volt, hogy kíváncsiságból én kezdeményeztem hasonlót, de tőlem még senki sem kérte.


Gáznak ez így nem gáz szerintem. Viszont, ha pasival is akarná csinálni, akkor mindenképpen véget vetnék a kapcsolatnak, nálam itt a határ.

2023. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, nem szégyen.
2023. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Szégyennek nem nevezném. Számomra gyomorforgató, de mások szexuális életéhez semmi közöm.
2023. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem gáz, csak találd meg azt, akinek ez szintén tetszik.
2023. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Ezt miért kell naponta?
2023. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Ezt már sokadszorra kérdezed meg.

Én nőként nem tudom elképzelni, hogy egy pasi fenekébe nyulkáljak, vagy vibrátort dugjak bele.

2023. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Teljesen megértem, hogy taszító.

Én is szomorú vagyok, higy sajnos óriási élvezetet nyújt nekem, ha lány ujjazza a fenekem, erről nagyon nehéz lenne lemondani.

2023. aug. 10. 23:30
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha mellette férfi, úgy is viseljlkedik, úgy is sexel akkor nem gond. Akkor szívesen csinálom. 25L
2023. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Akár mekkora szégyen, akármennyire rossz sokszor a tudat nekem is utána, attól még abban a pillanatban iszonyat jól esik és mindig megkívánom újból.
2023. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!