Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ez? Mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, jelenleg egyedülálló és még szűz. Eddig mindössze egyetlen egy kapcsolatom volt másfél évvel ezelőtt, de 5 hónap után véget ért, és csóknál, összebújásnál intimebb dolog nem történt köztünk... Ami azt illeti, nem is kívánom a szexet. Sőt, kicsit undorodok a gondolattól. Félreértés ne essék, alapjáraton csodás érzésnek tartom, mikor két szerelmes ember így is kapcsolódik egymással, de nem tudom elképzelni, hogy én is ezt csináljam...

Sokan mondják, hogy mennyire jó szexelni, hogy a szex mindennél jobb, és ezt se nagyon értem. Szerintem enélkül is lehet teljes életet élni.


Egyébként nem vagyok nemi erőszak áldozata, normális kapcsolatom van az apámmal, szoktam maszturbálni, heteroszexuális a beállítottságom,és szeretnék majd gyereket is. Igaz, a testemmel nem vagyok megelégedve, nemrég súlyos anorexiás is voltam, de már nem sanyargatom magam. Szóval nem tudom miért érzek így. Van bennem valami gát...

Lehet megváltozik majd, ha nagyon szerelmes leszek?



2023. aug. 17. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ha szerelmes leszel, nem tudom. Viszont a tapasztalatom az mert eddig két lánynak voltam az első és mind a kettő húzni akart a dolgot amit én tiszteletben tartottam. Aztán persze nem túl soká de rászánták magukat...aztán már ők szóltak be nekem, hogy miért nem szexelünk minden találkozás alkalmával...szóval érdekes az élet. :)
2023. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de biztosan pszichés oka van. Hisz még szűz vagy, azt sem tudod mitől undorodsz.
2023. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Prókátor ***** válasza:
100%

Ez a gát szinte természetes folyamat. Ahogy az is az lesz, hogy ha megismered a megfelelő személyt, akkor majd nem leszel sem előtte szégyenlős, sem pedig húzódni nem fogsz s gondolattól, hogy oda add a testedet.

Egyébként a szex valóban a legélvezetesebb érzések egyike. Akár csak magában is, mondhatni torna gyanánt. Viszont az még jobb érzés, amikor egyszerre adod oda a másiknak birtokolni a tested, és veszed birtokba a másik testét!

2023. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az leszel, megváltozik, én nagyon szurkolok neked, mert egy értelmes csaj vagy.
2023. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2023. aug. 17. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy megérve rá, sőt biztos; de ez nem is baj, mert ennyi idősen én is ott tartottam mint te, és 24 évesen tudtam csak elveszíteni.
2023. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Egyébként nem tudom tudsz-e róla,de az anorexia egyik utóhatása a libido elvesztése :))
nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, nem tudtam róla, de jobban belegondolva biztosan van benne igazság. Pláne, hogy még mindig nem fogadtam el a testemet így, gyógyult állapotban.
dec. 23. 16:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!