Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bilincsel hogy vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bilincsel hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Elsősorban lány társaimtól kérdem, milyen érzés volt elsőre viselni? Meddig bírtátok? Természetesen szex előtt vagy közben :)

2023. aug. 18. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Írj nekem. 🙂
2023. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer használtuk, fura volt.. én szeretek aktívan részt venni és így nem tudtam. De nem rossz
2023. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csicuki ***** válasza:
100%
hát ez attól is függ hogy mi a játék de ha megbilincsel akkor általában végig rajtam van előjátékközben is így megvan a kiszolgáltatottság végig
2023. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő bizalom után, akár ez is beleférhet.
2023. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször féltem, hogy fájni fog és nagyon kényelmetlen lesz, de pár perc alatt a kedvenc szexuális segédeszközöm lett.

Átlagban 20-30 percet van rajtam. (Szex alatt és többnyire már előjátékkor felkerül rám.)

2023. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!