Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki meddig bírja szex/önkielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki meddig bírja szex/önkielégítés nélkül? (Kihívás)

Figyelt kérdés
Ez egy kihívás amihez bárki csatlakozhat, a lényege, hogy tartóztasd magad az ilyen dolgoktól, mint a szex, önkielégítés. Bárki csatlakozhat és önbevalláson alapul. A jelentkező majd írjon élménybeszámolót, hogy meddig bírta és mennyire volt nehéz tartani magát hozzá. A nevezéshez írd le kommentben a neved(vagy kitalált nevet), életkort és milyen nemű vagy. Így: "Csatlakozom, Ricsi/33/F" vagy "Csatlakozom, Klaudia/25/N". A kihívas ma éjféltől indul, tehát ma még azt teszel amit akarsz. :)

2023. aug. 19. 18:39
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Buktam, Feri, 33/faszi
2023. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem baj Feri, én se fogom sokáig bírni szerintem.
2023. aug. 19. 19:23
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Csak kérdezem, hogy ennek így ki értelme? Azt kamuzik itt bárki amit akar.
2023. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha kamuzik, akkor kamuzik. Van aki így éli ki magát, hogy kamuzik, engem nem érdekel, akkor kamuzzon ha neki jól esik. Ha szigorú szabályok lennének valaki úgy is meg akarja azt is szegni, de itt nincs nyeremény, szóval aki kamuzik semmire sem megy vele.
2023. aug. 19. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Okés jelentkezem, de ha minden jól megy ma éjszaka akkor már el is buktam a versenyt 😅
2023. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Önkielégítés nélkül kb 1 hónapig, szex nélkül a rekord 24 év születéstől kezdve, illetve 3 éve az utolsó kapcsolatom óta. Szerintem elég jó vagyok ebben 😅😂
2023. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem verseny, miért nem lehet később csatlakozni?

Külön kellene nevezni a lányoknak - fiúknak, hisz a lányok egyértelműen tovább bírják!

2023. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lehet csatlakozni, de az már nem ebbe a versenybe nem számít bele, de ha gondolod elkezdheted ma és akkor saját magad számára meglátod, hogy meddig bírod ki.

Külön kategória van a lányoknak, fiúknak csak az a baj egy nő sem nevezett. :D

2023. aug. 20. 09:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez egy olyan verseny amit elég kellemesen lehet elveszìteni 🤣
2023. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na igen. :D Amúgy én is csak az önkielégítésben fogom vissza magam, ha szexre kerül a sor akkor bukni fogok. :D
2023. aug. 20. 16:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!