Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a hibás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hibás mert ezek után én nem akarok tőle már semmit?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy évig voltunk együtt minden rendben volt, vagyis én úgy éreztem de elkezdett szexuálisan olyan dolgokra kérni amikre addig nem. Nekem volt ami tetszett de volt ami nagyon nem és hát végülis ez miatt szakítottunk. Van egy gyerekkori barátja és rá akart venni, hogy a barátjával és annak barátnőjével négyesben csináljuk. Nekem ez kizárt én ilyesmire nem vágyom el is mondtam neki, erre a válasza az volt jó akkor elég ha hármasban csináljuk a barátjával. Nekem ez rosszul esett mert úgy gondolom nem vagyok neki fontos, hogy másokkal is megosztana és nem érdekli, hogy nekem ez egyáltalán nem jönne be. Addig, addig erőltette míg végül én szakítottam vele. Szakítás után kiderült terhes vagyok és még a csalàdom is arra kér menjek vissza hozzà a gyerekek miatt, én viszont már nem akarok. A volt párom és a családom is engem hibáztat, hogy nem is történt semmi bocsássak meg mert nehéz lesz felnevelni két gyereket egyedül. Igen nehéz lesz de sosem fogom tiltani az apjuktól őket ha az apjuk szeretné tartani velük a kapcsolatot. Őszintén, tényleg én vagyok a hibás mert kiléptem egy olyan kapcsolatból ahol nem éreztem már jól magam és csak azért mert terhes vagyok nem megyek vissza hozzá? A szüleim is eröltetnék a kapcsolatot de már nem tudom, hogy értessem meg velük ennek vége.

2023. aug. 21. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél, ne sanyargasd magad olyan mellett akivel nem akarsz már együtt lenni.
2023. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél

Nem kell a barmokra hallgatni

2023. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkire hallgatni csak magamra és én úgy érzem nem lehetünk együtt ha nem ugyanazokra a dolgokra vágyunk. A családom hozzáállása viszont rosszul esik, egy ideig hozzájuk költöztem míg nincs kész az én házam de annyira rám akarták eröltetni menjek vissza az exemhez, hogy ideiglenesen albérletbe kellett költöznöm.
2023. aug. 21. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Jól döntöttél.. Én is felvetettem a páromnak, hogy vele és egy másik csajjal kipróbálnám.. Nem mondott sem nemet sem igent, de csupán ezért nem hagynám el, főleg, nálunk még gyerek sincs, nagyon szorítok nektek!
2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd megkérdőjelezni a döntésedet senki által.

(Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ritka az olyan pasi, aki nem próbálkozik be valami hasonlóval a csajánál. Én is néha felhozom ezt a témát, de a feleségem nem veszi magára és jól hárít.)

2023. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem bepróbálkozás volt rám akarta erőltetni.

A kettő nem ugyanaz.

Nem ítélkezem ha ez valakinek oké csinálja de én rengetegszer elmondtam nekem ez nem fér bele.

Nekem ő volt az első barátom így nehezen viselem a szakítást főleg úgy, hogy várandós vagyok még nehezebb érzelmileg.

De próbálok mindent megoldani egyedül a családom őt védi, mellém egyáltalán nem állnak.

2023. aug. 21. 18:12
 7/11 Senior Séf ***** válasza:

"ritka az olyan pasi, aki nem próbálkozik be valami hasonlóval a csajánál."

Én, ha hasonló elhajlásra vágytam, sohasem az aktuális partnerrel oldottam meg. Két csajt könnyebb összeszedni ilyen célra, mint egy hosszútávú, jól prosperáló kapcsolatot beáldozni.

2023. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szerinted rendben van megcsalni a párodat ahelyett, hogy konszenzuson alapuló kalandokat keresnétek együtt? A lehetőség felvetése értelmes felnőtteknél nem jelenti a kapcsolat beáldozását, legfeljebb az egyik nemet mond és kész. A hűtlenség viszont jellemzően szakítást von magaután.
2023. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyből ikrek?

2023. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Én 28, volt párom 32.

Igen két kisfiú.

2023. aug. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!