Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sub pasik nők. Ki mit szólt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub pasik nők. Ki mit szólt amikor Domja dominája először mondta hogy erényővet kell viselnie. Mit szóltatok?

Figyelt kérdés
Ki hogy reagálta le ezt. Ki hogy élte meg mit érzett amikor először rákerült. Ki miként viseli?

2023. aug. 23. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Elküldtem melegebb éghajlatra
Meglepett. Alkalmanként lehet.
Tudtam hogy akarja, de reméltem nem mondja
Az Ő dolga ha akarja viselem
Már vártam mikor kapom meg
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a feleségem dominánsabb. Ő vetette fel. Magamnak kellett kifizetnem és ő tette rám. Pár havonta teszi rám.


Először kiszolgáltatott megalázó érzés volt, de pont ez izgatott.

2023. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nincs dominám, ha lenne se biztos, hogy hordanam, ha fájna a herém, akkor tuti nem veszem fel.
2023. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sose mennék bele! Nem ezert járnék dominahoz, hanem Hogy pofozzon, rugdosson, taposson, égessen

Ennyi

2023. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!