Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elszakad a fitymafék akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elszakad a fitymafék akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Nem szakadt el csak kíváncsi vagyok hogy olyankor mi történik. Azt tudom hogy nagyon tud olyankor vérezni de muszáj elmenni orvoshoz vele vagy amúgy begyógyul magától? Akinek elszakadt mi a tapasztalata elment vele orvoshoz? Vagy fájdalmas?

2023. aug. 24. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A kézifék még működik attól.
2023. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meggyogyul magatol. De ha nem szép, mert teszem azt ott fityeg a bőr akkor a sebesz levagja es kész.
2023. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Urulógus/sebészhez kell vele akkor fordulni.. Belehalni nem fogsz de az ilyenek utàna csak egyre rosszabbak lesznek. Egy orvos tudja szakszerűen megcsinálni.
2023. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elszakadt, nem gyógyult szépen. Megütettem. De ha már ott jártam körül is metéltettem magam.

Most már ilyen gondom nem lesz ;)

2023. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elszakadt vagy rövid akkor mindenképp urologúshoz érdemes menni. Átvágják és többet nincs gond vele
2023. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!