Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is szűz a pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szűz a pasi?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy pasival de gyanítom, hogy szűz

Nekem nincs ezzel semmi gondom én is az vagyok de azt állítja volt két barátnője a viselkedèse viszont másra utal.

Szeretnék vele találkozni mondtam mivel messze él keressünk egy helyet ami mind a kettőnknek jó és találkozzunk ott, de ő azt mondta majd ő jön ès haza is megy.

A csalàdommal élek így nem aludhat nálunk de felvetettem vegyünk ki egy szobát ne utazzon annyit és ha úgy alakul maradok ott vele "ne érezze magát egyedül". Ezzel arra akartam célozni én szívesen lefeküdnék vele de nem kapcsolt...

Sokszor teszek neki nyílt utalàsokat is de olyanokat mond, hogy szégyenlős az életben meg nincs elég jó teste stb...

Azt hittem odalent van neki gond rá is kérdeztem de azt mondta nem nincs, csak nagyon szégyenlős. Képeket láttam már a testéről inkább nekem kène aggódnom mert nekem nem annyira vonzó mint neki, rajtam van egy kis plusz, de helyette ő az aki parázik. Én szívesen lefeküdnék vele de mi lehet a gond? Mert azt mondja ő is kíván már de szégyenlős nehezen oldódik fel stb...

Szűz és nem mondja el? Mert én azt gondoltam merevedèsi gondjai lehetnek de állítja nem erről van szó.


Én 26

Ő 33



2023. aug. 26. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Szűz.

Ez egyértelmű. Mivel széngyelős is, így a kezedbe kell venned az irányítást, ha komolyan akarsz vele valamit.

2023. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha valakinek már volt barátnője, akkor az garantáltan nem is lehet szűz? Erre miért nem kérdeztél rá, ha állításod szerint nem zavarna, ha az lenne?

A szégyenlősség ellen meg nem jó ellenszer a nyomulás, tolakodás. Ezzel csak nehezíted a helyzetet, és azt éred el nála, hogy még a maradék kedve is elmegy tőled, aztán marad a sok hűhó semmiért.

Nem derült ki, hogy mennyi ideje tart az ismerkedés, de nem mindenki sietteti az eseményeket, főleg akkor, amikor ilyen bizalmi dologról van szó, mint a szex. Adj neki időt, hogy kicsit lazuljon és ha továbbra sem alakul semmi komoly, akkor még mindig kereshetsz mást.

2023. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én rákérdeztem az e mármint szűz mert mondtam nem gond hisz én is az vagyok. Erre mondta nem az volt két barátnője, igaz ő is későn kezdte és csak 25 évesen szexelt elsőnek.

Mondtam nincs baj vele nem erőltetek semmit , de nem kell szégyenlősnek lennie előttem mert nincs miért.

Elég régóta ismerkedünk január óta, és láttam már róla intimebb képeket ami felizgatott és én már lefeküdnék vele de nem eröltetem rá csak ez nekem furcsa, ahogy viselkedik.

2023. aug. 26. 14:43
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi, adj neki időt.

Nyugodtan ismerkedhetsz vele úgy is, hogy még nem feküdtök le. Vegyél fel laza ruhát, hogy jól belásson, öleld meg, irányítsd (óvatosan!) a kezét, stb.

De a lényeg az, hogy ne sürgesd. Nem jó az úgy, visszaüthet.

2023. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Még nem is találkoztatok, jól értem? Ezer probléma lehet itt még. Élőben minden más. Szerintem nem erre a szüzesség kérdésre kéne koncentrálni.

Egyébkét ezek miatt nem gondolnám, hogy szűz, de akár lehet az is. Szerintem inkább simán csak félénk és szégyellős, önbizalomhiányos. Esetleg ezek valamilyen súlyosabb formája. És ha ez a helyzet, akkor totál mindegy, hogy volt-e már p.nában a farka, vagy sem, az az apróság már nem sokat ront a helyzeten.

2023. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Találkoztunk már de nagyon régen, én pedig szeretnék már találkozni vele megint rég láttam.

Nem a szüzességre koncentrálok de ha az nem értem miért tagadja le vagy miért nem akar kicsit többet mikor már egy szájra puszitól is felállt neki amikor utoljára láttam...

2023. aug. 26. 14:58
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül szűz, csak rendkívül tapasztalatlan.
2023. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Az lenne a fura, ha nem állna fel neki. Ez bárkivel, aki x hónapja nem látott nőt, megesik. Sőt, igazából pár nap után.

A probléma az, ha ilyen félénk, akkor lehet majd pont akkor nem fog neki felállni, amikor az akcióra kerülne a sor.

2023. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8

Szerintem ismer már annyira, ha ilyesmi történne nem tenném szóvá, nagyon megértő vagyok vele szemben mert borzasztóan kedvelem egyébként.

2023. aug. 26. 15:19
 10/17 anonim válasza:
56%
Első komolyabb találkozás alkalmával lefeküdnél vele. Ha esetleg régről ismert, és komolyabban gondolja, akkor azért nem kapcsol. Én ha egy több éve nem látott csajt akarnék páromnak, és első adandó alkalommal szétrakná a lábát, akkor erősen elgondolkodnék, hogy akarom-e őt. Mert lehet, hogy ugyan így szétrakja másnak is. Persze egy éjszakára jó, vagy amíg nem lesz komoly, de nem gondolom, hogy vele terveznék.
2023. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!