Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban húzok női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre gyakrabban húzok női fehérneműt és masztihoz butt plugot teszek fel, de a férfiakhoz nem vonzódom. Milyen társkeresőt tudok így használni? Hol nem értenek félre?

Figyelt kérdés

Tinder, Badoo letilt, ha részletezem, hogy mit szeretnék... grinderen meleg férfiak vannak. Smpixien rengeteg a kamus...

Tud valaki jó oldalt vagy appot?



2023. aug. 27. 16:56
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
23%

Minek neked tàrskereső, Laczus?


Mindent elintézel magad....

2023. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Laczus. :)

Mert szeretnék egy partnert, aki így elfogad és élvezi az ilyesmit.

2023. aug. 27. 16:59
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
30%

Remélem megvan, h mit jelent a deviàns.


A laczus, nem laczus kérdés erősen màsodlagos.


Ebben a helyzetben neled kell jobb emberismerőnek lenni, és puhatolni, h kinek jön be az effajta beteg perverzió.

2023. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyik közeli férfi ismerősöm ugyanilyen. Ő nem ez alapján keresett párt, hanem a párja elfogadt ezt. Nem izgatja, nem vesz részt ezekben, de szereti a pasit, szóval elfogadja ezt a dolgát is.

Ő azt mondta, hogy vannak ilyen oldalak meg platformok, ahol hasonló pasikkal lehet beszélni, megmutatni egymásnak a cuccoka stb.

Társkeresőről konkrétan nem tudok. Szerintem ismerkedj hagyományosan és ha kezd kialakulni valami, még az elején hozd fel a témát

N

2023. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha férfiakhoz nem vonzódsz akkor ezekkel a fétiseddel szerintem nőnek kellesz?
2023. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Noren, nem vagyok kíváncsi a véleményedre, és igazán megtisztelő lenne, ha nem szólnál hozzá az olyan témához, amihez semmit nem tudsz hozzátenni.
2023. aug. 27. 17:06
 7/12 A kérdező kommentje:

4, köszönöm!


Nem hiszem, hogy a hasonló pasikkal történő beszélgetés segítene, igazából nem erre vágyom.


Korabban volt már három nő, akiket beavattam, de azonnal ott hagytak. (pedig nem kapkodtam, csak felületesen érintettem a dolgot)


5, nem tudom... de bízom benne, hogy valahol létezik olyan nő, akinek ez izgalmas lenne.

2023. aug. 27. 17:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: ne vedd nagyon magadra, sajnos nem sok nőnek fog ez bejönni. De elég egy, aki kedvel annyira, hogy nyitott legyen rá:)
2023. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8, dehogy! Semmi rosszat nem mondtál, csak reális választ adtál.
2023. aug. 27. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Én detto így vagyok.

Az én barátnőm simán elfogadta ezeket a gyagyáimat. :) Persze nem első héten hoztam fel, hanem kicsit később lassanként.

2023. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!