Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Keresnék olyan helyet/oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresnék olyan helyet/oldalt ahonnan megbízható forrásból lehet kamagrát beszerezni. Esetleg más valami ahol ugyan olyan a hatás?

Figyelt kérdés
kérlek a kérdésre válaszoljatok, ne a miértet keressétek. Egyszerűen csak ki akarom próbálni vele.

2023. aug. 29. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
akár privátban is várok választ. Köszönöm előre is!
2023. aug. 29. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Minden oldalon sufnilaborokban összeütött hamisítványt árulnak. Teljesen bizonytalan a hatóanyag-tartalom (s az esetleges szennyeződések). Az egyikben több van, a másikban semmi és nem is ér semmit.

Írass fel vényre és a patikában vegyél megbízhatót.

2023. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Értem, ezzel csak az a baj, hogy szervi bajom stb nincsene ami miatt fel kéne ezt írják nekem. Arra pedig hogy első alkalmakkor magabiztosabban menjen minden nem fogják felírni. Sem arra hogy kipróbáljam vagy feldobjak vele egy együtt töltött hétvégét.
2023. aug. 29. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Akkor szedjél nyugodtan be bármi bizonytalan eredetű pancsolt sz@rt
2023. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

A neten beírod és már adja is ki.

Onnan tudsz rendelni.

Ha a csomagolás jó , rajta a hologramm akkor az rendben van.

2023. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

#5 Egyáltalán nem. Én rendeltem már kétszer ugyanonnan. Első jó volt, második szart sem ért. Pedig tök ugyan olyan csomagolás volt.

Ha van a környezetetben olyan aki szed patikában kaphatót, akkor vegyél tőle. Nekem sajnos ez sek játszik , mert nekem a korai magömlés a gond. Erre volt jó a szuper kamagra.

2023. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Párom először zselét használt. 10 ezer Ft volt 7 db.

Most átszokott a tablettára. 2.000Ft 4 db. Kínai piacról. Ugyanattól az embertől veszi. Eddig használt. (alapjáraton nincs rá szükséges csak mikor kicsit nagyobb lendületet adunk a dolgoknak és egyes szerekkel nem áll neki a cerka)

2023. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm, én is erre gondoltam. Viszont a kérdés hogy mi a megbízható forrás. :D Csak úgy vaktába a kínai piacon nem szeretnék beszerezni ilyesmiket. :)
2023. aug. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!