Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez szerintetek beteges szexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek beteges szexualítás, mi okozhatja ezt nálam?

Figyelt kérdés
Szóval férfi vagyok, hetero. Annyit kell tudni rólam, hogy mindig is izgalomba hozott az elnyomás, vagy ha valakit például lefognak szeretkezés közben, szóval a kiszolgáltatottság is. (Kihangsúlyozom, nem durva dolgokra kell itt gondolni, ezek alatt a kínzásokat értem). Az is fontos, hogy ezeknek a nézése izgat fel, ha én tennék ilyent valakivel az talán kevésbé, vagy egyáltalán nem. Illetve szextől mentes, de hasonló szituknál is volt ilyen, hogy izgalomba jöttem attól, hogyha valami sunyi aljas trükkel nyer a gonosz, szenved a jó. De itt sem kell durva dolgokra gondolni, egyszerűen csak tetszik a jó bukása, esetleges kiszolgáltatottsága a rossznak, tehetetlensége. Emellett felizgulok a női testre is természetesen, de közben szoktam ilyesmi dolgokra gondolni néha. Mitől alakulhatott ez ki nálam, mert én nem szadizmusnak mondanám ezt közelről sem, sosem okozna élvezetet ha az életben egy szenvedő embert látnék, sőt mindent megtennék hogy segítsek rajta!! De maga a tény, hogy elhallgattatnak valakit egy filmben, hogy esélye sincs a rosszal szemben, vagy csúfos/megalázó vereséget szenved, ez izgalomba tud sokszor hozni. Érdekes, mert a BDSM videók sosem vonzottak, szerintem egyet sem néztem meg életem során! És az sem izgatna engem, hogy én elnyomjak, lekezeljek, megbántsak bárkit is, eszembe sem jutna ilyen. De filmvásznon, videóban tetszik. Mármint azok, amiket bőven feljebb írtam. Enyhe szadizmus lenne, vagy pontosan mi okozza ezt nálam? Talán csak nemtudom feldolgozni, és azért van ez? Nem vagy rossz ember, és én magam soha életemben nem bántanék, aláznék meg senkit sem, sőt iszonyú bújós, érzelmes típus vagyok!

2023. aug. 29. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz ember'
2023. aug. 29. 15:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra...

Ne csinálj magadnak problémákat feleslegesen.

2023. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az erőszak izgat, de biztos nem izgatna ha megerőszakolnának. Ez csak fantázia.

44N

2023. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen az.. Csak nem egészséges, ha az ember ilyen dolgokra is felizgul, és keresem az okát
2023. aug. 29. 23:54
 5/10 gabor49 ***** válasza:
engem izgat de én mazo sub vagyok
2023. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 milyen szempontból izgat az erőszak?
2023. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2" Semmi extra? De szerintem nem egészséges dolog :D

Nyilván alapesetben egy hetero férfi egy női testre izgul CSAK fel, nyilván egy kis perverzió, rosszalkodás akár az még teljesen rendben van, élénk fantázia. De amiket fentebb leírtam, hogy valaki ilyen dolgokra IS gondol maszturbálás közben például.. Szerintem ez nem oké, közelről sem. Főleg ahogy fentebb is írtam, ennek egy része nem is szexhez vagy erotikához köthető.. természetesen azt a részét tartom inkább betegesnek. Csak amikor már valakinek ilyen gondolatokra van szüksége fejben, a teljes erekcióhoz/elélvezéshez.. Az nem oké. Mert a női test izgalomba hoz, de sokszor kell ilyenekre gondolnom hogy fent is tartsam a merevedésem. És ezen szeretnék változtatni, vagy választ találni. Mert valahol jó ez nekem, hisz logikus.. izgat. De nyilván beteges, és nem akarok ilyen lenni semmilyen téren, mert szerintem ez már picit abberált szexualítás.

2023. szept. 11. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem oké ez, akik azt írták, hogy igen, azok nem értik teljesen a problémát.

Figyelj, szerintem ezzel inkább egy pszichológust keress meg, mert ez benned egy nagyon mélyről jövő dolog. Ez konkrétan nem szexuális dolog, hanem maga a kiszolgáltatottság (és a többi felsorolt dolog) okoz nálad erekciót, majd kielégülést.

Pl ha én maszturbálok, akkor csak szexuális dolgokra gondolok közben. Igen, néha vadabbakra, mint amit élőben megtennék, de ennyi.

Minden bántás nélkül azt mondom, hogy ezt szakemberrel beszéld meg. Kideríteni az okokat, miérteket.

febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezzel semmi gond szerintem. Sok férfinek tetszik az ilyen , sok pasival találkoztam már aki élvezte a nézhette az eseményeket
febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy kicsi korodból ered. Bántottak például és az akkori elmények benned ragadtak.
ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!